عضویت در خبرنامه الکترونیک
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم :

موفقیت بانک شهر در تسهیل پروژه‌های عمرانی شهرها

کد خبر: 78300
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۹ ب.ظ

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم، با اشاره به اهمیت اقدامات بانک شهر در حمایت از پروژه‌های عمرانی شهرها گفت: حضور گسترده بانک شهر در حوزه خدمات‌دهی شهری وجه ممیزه‌ای است که توانسته به عمران و آبادانی کشور در حوزه شهری کمک کند.

به گزارش نداي مردم، امامی با مثبت ارزیابی‌کردن افزایش سرمایه بنگاه‌های اقتصادی و بانک‌ها در رشد کشور، گفت: افزایش سرمایه اگر در مسیر رشد بهره‌وری و ارتقا سطح زندگی مردم هزینه شود منشا ثمرات مثبتی برای کشوراست.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس نهم، تصریح‌کرد: فعالیت بانک شهر در حوزه عمران و آبادانی کشور توانسته این بانک و افزایش سرمایه آن را از حیطه بنگاه‌داری جدا کند.

وی گفت: دورشدن بانک شهر از بنگاه‌داری و ورود جدی در حوزه افزایش رفاه مردم در برخورداری از خدمات شهری عاملی در راستای کسب رضایتمندی مردم و در نتیجه جذب سرمایه‌های کلان داشته است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم، با بیان اینکه جذب سرمایه‌های مردم و هزینه‌کردن آن در امور تولیدی و خدماتی راهی برای رشد کشور است، گفت: اقدام بانک شهر در حوزه شهری رضایتمندی مردم را منجر شده و بسیاری از محرومیت‌ها را کاهش داده است./ايسنا

دیدگاه کاربران