عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری شهرداری تهران :

انجام اقدامات فوریتی برای جلوگیری از آبگرفتگی

کد خبر: 78340
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۳:۰۱ ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران اعلام کرد: اقدامات فوریتی برای جلوگیری از آبگرفتگی در راستای دستورالعمل شهردار تهران در مناطق ۲۲ گانه انجام شد.

به گزارش نداي مردم، مجتبی یزدانی با بیان اینکه برای جلوگیری از آبگرفتگی در شهر تهران اقدامات لازم از سه ماه پیش آغاز شده است، اظهار کرد: از مرداد ماه طرح فوریتی در خصوص بازبینی تمامی جوی ها، نهرها، کانال ها، رودخانه ها، مسیل ها، قنوات و مکان هایی که ممکن بود دچار آبگرفتگی شود در ۲۲ منطقه شهرداری تهران در دستور کار قرار گرفته و با نحو بسیار خوبی انجام شده است.

وی به دستورالعمل شهردار تهران در زمینه اقدامات فوریتی برای رفع مشکلات آبگرفتگی در مناطق ۲۲ گانه تهران اشاره کرد و افزود: در راستای این اقدامات تمامی پیام های ۱۳۷ مورد بررسی قرار گرفت و شهروندان هر آنچه را که در سال گذشته درباره آبگرفتگی برخی نقاط در شهر تهران گزارش داده بودند بررسی، پیگیری و برطرف شد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران ادامه داد: در راستای رسیدگی به نقاط آبگرفته در شهر تهران با همراهی حوزه ترافیک توانستیم اقدامات بسیار خوبی انجام دهیم به طوری که تمامی فیلم ها و عکس هایی که در زمان بارندگی در سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ثبت شده بود، بررسی و محل های آبگرفتگی رفع و رجوع شد.

یزدانی با تاکید بر اینکه مورد خاصی از آبگرفتگی های سال گذشته باقی نمانده است، خاطر نشان کرد: در فرصت ۴۵ روزه ای که شهردار تهران برای اقدامات فوریتی در جهت رفع موارد آبگرفتگی داده بود ایرادها رسیدگی و تمامی موارد را رفع شد.

دیدگاه کاربران