عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی :

٤٨ پایانه تاکسی به دوربین های پلاک خوان مجهز شدند

کد خبر: 78344
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۳:۰۶ ب.ظ

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اعلام کرد: در ٤٨ پایانه تاکسی دوربین های پلاک خوان برای برخورد با رانندگان شخصی متخلف نصب شده است و در صورت ثبت تخلف این رانندگان جریمه خواهند شد.

به گزارش نداي مردم؛ میثم مظفر با اشاره به معضل تردد رانندگان شخصی در محدوده پایانه های تاکسیرانی گفت :معضل تردد رانندگان شخصی حوالی پایانه ها سالهاست وجود دارد که حل دائمی آن نیازمند همکاری پلیس راهور و وزارت کشور است .

مظفر با اشاره به اقدامات سازمان تاکسیرانی برای حل و فصل این مشکل گفت: برای جلوگیری از مزاحمات رانندگان شخصی برای رانندگان تاکسی در ٤٨ پایانه تاکسیرانی دوربین های پلاک خوان نصب شده است و دوربین ها به طور هوشمند رانندگان متخلف را شناسایی می کنند.

وی در ادامه با اشاره به نوسازی تاکسی های فرسوده گفت :از خردادماه امسال ما پروسه نوسازی خودورهای فرسوده را آغاز کردیم و تاکنون توانسته ایم ۶ هزار خودوری فرسوده را نوسازی کنیم که امیدواریم تا آخرسال ۱۰ هزار تاکسی فرسوده را نوسازی کنیم .

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی افزود: امیدواریم تا پایان سال کلیه تاکسی های پیکان را از مدار حمل و نقل شهری حذف کنیم تا جهش خوبی در حوزه نوسازی تاکسی ها به وجود بیاید . مظفر با تاکید بر افزایش مراجعه رانندگان تاکسی به مراکز معاینه فنی گفت : افزایش ۴۰ درصدی مراجعه رانندگان تاکسی به مراکز معاینه فنی را داشتیم، لاین ویژه ای در برخی از مراکز معاینه فنی برای تاکسیرانان درنظر گرفته شده است ./جوان

دیدگاه کاربران