عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار ورامین:

پروژه ۱۵ خرداد می‌تواند بهترین هدیه مدیریت شهری در دوره چهارم باشد

کد خبر: 78375
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۵۴ ق.ظ

شهردار ورامین با اشاره به پروژه پل زیرگذر ۱۵ خرداد گفت: اجرای صحیح پروژه احداث پل زیرگذر ۱۵ خرداد می‌تواند بهترین هدیه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در سال آخر دوره چهارم شورای شهر به مردم عزیز باشد.

به گزارش نداي مردم، علی حیدریان بعدازظهر امروز در دویست و چهل و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت امام حسین علیه السلام و یاران با وفایش در قیام ماندگار عاشورا اظهار داشت: پل امام رضا علیه‌السلام پل آبرومندی شده و روز گذشته نیز که وزیر راه و شهرسازی مهمان شهرمان بودند، ضمن افتتاح این پروژه، بر احداث لاین جنوبی این پل در حدفاصل زمانی کوتاه تاکید شد.

وی گفت: همکاری مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در جهت اجرای کامل پروژه احداث پل زیرگذر ۱۵ خرداد توسط شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی نیز که مصوبه شورای اسلامی شهر را نیز به‌همراه دارد، می‌تواند بهترین هدیه به شهروندان عزیز در سال آخر دوره چهارم شورای اسلامی شهر باشد.

شهردار ورامین ادامه داد: در محل اجرای این پروژه و به تاکید وزیر راه و شهرسازی، دستگاه روزشمار در معرض دید شهروندان عزیز نصب شده و به محض برطرف شدن مشکلات موجود راه‌های دسترسی، این پروژه با قوت تمام اجرا شده و ان‌شاءالله بعد از بهره‌برداری پل شاهد کاهش ترافیک و رفع محرومیت‌های مردم عزیز منطقه روغنکشی و کارخانه قند خواهیم بود.

وی تاکید کرد: در نقشه‌های موجود طرح احداث پل ۱۵ خرداد که هزینه ۴۵ میلیارد تومانی برای آن در نظر گرفته شده و توسط کارشناسان خبره تدوین شده، در دو طرف پل، پیاده رو و دوربرگردان و همچنین فضای سبز در ۳۵ متر فضای آزاد اطراف ریل راه‌آهن فعلی به جهت رفاه حال شهروندان عزیز دیده شده است.

حیدریان خاطرنشان کرد: با تخریب پل موجود تا زمان ایجاد راه‌های دسترسی ورودی و خروجی کاملا مخالف هستیم و با هماهنگی کامل با شورای اسلامی شهر از اجرای این پروژه جلوگیری به عمل خواهیم آورد.

شهردار ورامین همچنین از صبوری مردم شهیدپرور ورامین در زمان اجرای پروژه‌های مهم شهری تقدیر و تشکر کرد./فارس

دیدگاه کاربران