عضویت در خبرنامه الکترونیک
در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی انجام شد

تقدیر معاون استاندار تهران و مسؤولان شهر کهریزک از هیأت‌های عزاداری

کد خبر: 78386
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱:۴۸ ب.ظ

قدیر معاون استاندار تهران و مسؤولان شهر کهریزک از هیأت‌های عزاداری
مسؤولان شهرستان ری و شهر کهریزک در جمع عزاداران هیأت‌های شهر کهریزک حضور یافتند و با اهدای لوح تقدیر از هیأت‌داران تقدیر به‌ عمل آوردند.

به گزارش نداي مردم، هدایت‌اله فرماندار شهرستان ری به همراه تعدادی از مدیران شهرستان، امام جمعه باقرشهر و کهریزک، بخشدار ،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک سرزده در چندین مسجد و حسینیه کهریزک حضور یافته وهمراه با اهالی شهر به عزاداری پرداختند.

رامین عربی، شهردار کهریزک اظهار داشت: هرسال در ایام محرم بیش از ۵۰ هیئت عزاداری در محلات مختلف شهر کهریزک دایر است که فضای معنوی مناسبی را برای سوگواری سید و سالار شهیدان فراهم می‌کنند و شهرداری به عنوان متولی شهر و اعضای شورای اسلامی نیز به عنوان نمایندگان اهالی شهر علاوه بر فضا سازی مناسب در شهر، امکانات و خدمات مناسبی را برای برپایی هرچه باشکوه تر مراسم عزاداری دهه محرم فراهم می کنند و امسال نیز در آستانه فرا رسیدن ماه محرم با دعوت از هیئت داران، مداحان، ذاکران و پیرغلامان شهر از پیشکسوتان این عرصه تجلیل به‌عمل آمد.

وی در ادامه افزود: بازدید مسئولان شهرستان ری و کهریزک از هیئت‌های عزاداری به منظور قدردانی از زحمات هیئت داران انجام شد.

شهردار کهریزک با اشاره به موقعیت مذهبی شهر کهریزک گفت: باتوجه به وجود آستان امامزادگان متبرک در این شهر، هرسال در ایام تاسوعا و عاشورا کاروان‌های عزاداری باشکوهی به اقامه عزا می‌پردازند و شهرداری نیز در راستای ایجاد نظم ترافیکی و ایمنی، ارائه خدمات شهری و… اکیپ‌های خدمات شهری، ترافیک و آتش‌نشانی را به‌طور آماده‌باش در نقاط مختلف شهر به ویژه در محل برگزاری عزاداری‌ها مستقر می‌کند./فارس

دیدگاه کاربران