عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون شرکت مخابرات ایران :

اعمال تعرفه های جدید تلفن و اینترنت در قبوض مخابرات

کد خبر: 78499
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۴ ب.ظ

معاون شرکت مخابرات ایران گفت: تعرفه های جدید تلفن و اینترنت مطابق با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، در قبوض جدید مشترکان مخابرات اعمال شد.

به گزارش نداي مردم،داوود زارعیان  با اشاره به اعمال تعرفه های جدید در قبوض تلفن و اینترنت مخابرات اظهار داشت: در قبوض مربوط به اول مرداد تا اول مهر سال ۹۵ ، کارکرد مشترکان با احتساب تعرفه های جدید، اعمال شده است.

وی گفت: براین اساس در قبوض تلفن مشترکان، تعرفه شهری از ۳۰ ریال به ۴۵ ریال به ازای هر دقیقه مکالمه محاسبه شده است و هزینه حداقل کارکرد شهری به ازای هر دوره مبلغ ۲۹۷۰ تومان آمده است. این گزینه برای هر تلفن روستایی، ۲۰۰ دقیقه مکالمه و برای هر تلفن شهری ۳۳۰ دقیقه مکالمه است که در قبوض شهری حدود ۲۹۷۰ تومان به ازای یک دوره دوماهه می شود.

معاون شرکت مخابرات ایران در مورد کاهش تعرفه اینترنت و لحاظ کردن آن در قبوض مشترکان نیز تاکید کرد: این تعرفه برای مشترکان اینترنت حجمی مخابرات نیز محاسبه شده است. به نحوی که هم اکنون مشترکانی که از سرویس حجمی مخابرات استفاده می کنند حتی ۶۷ درصد پایین تر از تعرفه های مصوب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، هزینه می پردازند.

وی با بیان اینکه براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ۱۰۰ گیگابایت اینترنت یک ساله ۱۶۴ هزار تومان قیمت دارد افزود: این درحالی است که هم اکنون مخابرات، اینترنت یکساله ۱۰۰ گیگابایتی را ۹۰ هزار تومان محاسبه می کند.

زارعیان تاکید کرد: اینترنت نامحدود مخابرات، برای مشترکان مانند قبل محاسبه می شود و مشترکان در صورت تمایل می توانند سرویس خود را به اینترنت حجمی تغییر دهند تا تعرفه های جدید برایشان اعمال شود.

به گزارش مهر، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، در تیرماه امسال، با هدف کاهش قیمت سرویس های ارتباطی، تعرفه خدمات اینترنت و تلفن را تغییر داد و اپراتورها را ملزم کرد که از اول مردادماه این تعرفه ها را برای سرویس ارائه شده به کاربران خود اعمال کنند./مهر

دیدگاه کاربران