عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر بازرسی منطقه ۱۶:

اجرای طرح بازخورد سنجی سامانه ۱۳۷ در حوزه خدمات شهری منطقه ۱۶

کد خبر: 78614
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲:۲۷ ب.ظ

در راستای تحقق اجرایی شدن دستورالعمل طرح نگهداشت شهر ،جلسه ای با حضور قائم مقام شهردار منطقه ۱۶ ، مدیر بازرسی ، مسئول سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ ، معاون خدمات شهری و محیط زیست و روسای ادارات خدمات شهری نواحی ششگانه برگزار شد.

به گزارش نداي مردم، مدیر بازرسی منطقه با اشاره به دستور العمل ابلاغی طرح نگهداشت شهر ، نظارت بر حسن اجرای این دستورالعمل را جز اولویت های اصلی اداره بازرسی و سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ دانست.
مصطفی احدی اظهار داشت : با توجه به اینکه در دستور العمل ابلاغی یکی از منابع در نظر گرفته شده برای حل مشکلات و نواقص محلات سامانه ۱۳۷ می باشد که بدین منظورجلسه بازخورد سنجی موضوعات خدمات شهری در دستور کار این سامانه قرار گرفته است .
هومن نصیری قائم مقام منطقه ۱۶ نیز در این باره گفت : رسیدگی به مطالبات شهروندان با موضوعات خدمات شهری جز اولویت ها و وظیفه ذاتی شهرداری می باشد و در این خصوص نسبت به اجرای دقیق دستور العمل ابلاغی تاکید کرد.
اشرفی ناظر عالی سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ منطقه نیز با اشاره به فعالیت های ویژه در نظر گرفته شده برای حوزه خدمات شهری در طرح ابلاغی گفت : موضوعاتی از قبیل پاکسازی و رسوب برداری انهار ، مبارزه با جانوران مضر شهری و پاکسازی معابر از جمله فعالیت های ویژه حوزه خدمات شهری نواحی ششگانه بوده و طرح بازخورد سنجی مطالبات شهروندان با توجه به این موضوعات انجام شد.
در این جلسه معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه پس از برقراری ارتباط تلفنی با شهروندان از روند کیفی رسیدگی به مطالبات شهروندان مطلع شد .

دیدگاه کاربران