عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 19 :

ایجاد خط ویژه تاکسی در مرکز معاینه فنی خودرو شکوفه

کد خبر: 78619
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲:۲۹ ب.ظ

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۱۹ گفت: خط ویژه تاکسی در مرکز معاینه فنی خودرو شکوفه با هدف تسهیل خدمات رسانی و پیشگیری از ازدحام خودروها ایجاد شد.

به گزارش نداي مردم، علیرضا مرآتی این اقدام را در حوزه ارائه خدمات فنی به خودروها بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: مرکز معاینه فنی خودرو شکوفه فاقد خط ویژه معاینه فنی تاکسی ها بود که با ایجاد این خط، تاکسی های منطقه زمان کمتری را برای معاینه فنی و دریافت مجوز سلامت صرف خواهند کرد.
وی در ادامه ایجاد خط تاکسی فیدر در ایستگاه متروی عبدل آباد را اتفاق خوب دیگری در حوزه حمل و نقل این منطقه اعلام و بیان کرد: نخستین بار با ایجاد خط تاکسی ۱۹۷۷ در منطقه ،۵ دستگاه تاکسی فیدر در این ایستگاه مستقر شده است.
به گفته مرآتی خطوط فیدر شامل خطوط تاکسی و اتوبوس منتهی به ایستگاه های متروی در حال احداث و یا احداث شده است که بر مبنای نیازسنجی از نقاط مورد درخواست شهروندان ایجاد می شود.
در همین راستا نیز خط تاکسی فیدر در ایستگاه عبدل آباد به صورت آزمایشی از هفته گذشته راه اندازی شده و به مسافران در مسیر عبدل آباد به سمت بازار احسانی خدمات ارائه می دهد.
این مسئول تصریح کرد: در صورت تأیید و تصویب کمیته محلی منطقه ای پس از اتمام دوره آزمایشی تاکسی های فیدر، برچسب نرخ و تابلوهای سرپناه در خط ویژه این تاکسی ها نصب خواهد شد.

دیدگاه کاربران