عضویت در خبرنامه الکترونیک
نایب رییس کمیسیون شهر سازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران :

ارایه گزارش هزینه کرد اربعین توسط شهرداری تهران /گویا شهرداری روابط عمومی ندارد

کد خبر: 78796
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۳:۰۰ ب.ظ

نایب رییس کمیسیون شهر سازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت : ما با هیچ هزینه کردی در خصوص مسائل مذهبی مخالف نیستیم ولی شهرداری باید گزارشی از سرفصل های هزینه کرد ها به شورا ارائه دهد .

به گزارش نداي مزدم،  محمد مهدی تندگویان در دویست و نود هشتمین جلسه شورا، گفت : من و دیگر اعضای شورا هیچ مخالفتی با هزینه کرد برای مسائل مذهبی نداریم و از اینجا این موضوع را به طور صریح اعلام می کنم اما مشکل این است که چرا نمی آیند گزارشی از سرفصل های این هزینه کردها ارائه دهند .

وی ادامه داد : در خصوص هزینه کرد مراسم اربعین ما باید به کل ایران پاسخ دهیم و این اخبار باید گفته شود تا از بروز شائبه ها جلوگیری شود. مردم باید بدانند بودجه ای که شهرداری برای روز اربعین در کربلا هزینه می کند صرف چه مواردی می شود .

تندگویان در ادامه سخنان خود گفت : موضوع دیگری که می خواهم بدان اشاره کنم موضوعی است که چندیدن بار نسبت به آن تذکر داده ام ،و آن هم نسبت به عملکرد روابط عمومی شهرداری تهران است چرا که گویی شهرداری تهران روابط عمومی ندارد .

نایب رییس کمیسیون شهرسازی و معماری افزود:در موضوعات مختلف کسی از عملکرد شهرداری مطلع نیست در حالی که وظیفه روابط عمومی این است تا عملکرد ها را نشان دهد .

وی ابراز داشت : این همه سیاه نمایی می شود و در عوض روابط عمومی شهرداری پاسخی نمی دهد و به جای پرداختن به وظیفه اصلی به اقدامات حاشیه ای می پردازد .

تندگویان در پایان افزود : هم باید مدیر کل روابط عمومی شهرداری برای ارائه توضیحات در صحن شورا حاضر شود و هم اینکه شهرداری باید گزارشی از هزینه کرد در مراسم اربعین ارائه کند .

دیدگاه کاربران