عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 13 :

برگزاری چکاپ سلامتی و کارگاه های آموزشی در منطقه ۱۳

کد خبر: 78902
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲:۰۳ ب.ظ

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ از چکاپ سلامتی در خانه های سلامت و مساجد منطقه و همچنین کلاس ها و کارگاه های آموزشی به مناسبت هفته سلامت روان و هفته ملی سلامت زنان خبر داد و گفت : این برنامه ها از ۲۴ مهر ماه آغاز شده و تا ۳۰ مهر ماه ادامه می یابد.

به گزارش  نداي مردم ، یاسر گریوانی ، معاون اجتماعی و فرهنگی با بیان اینکه اداره سلامت با همکاری خانه های سلامت سطح منطقه اقدام به برگزاری برنامه هایی با محوریت سلامت روان و همچنین سلامت زنان کرده است گفت : برنامه های هفته سلامت روان و هفته ملی سلامت زنان از ۲۴ مهر ماه آغاز شده و تا ۳۰ مهر ماه ادامه می یابد.
وی با اشاره به برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزشی افزود: شهروندان در خانه های سلامت، مراکز بهداشت، مساجد و مدارس سطح منطقه با موضوعاتی همچون سلامت زنان و خودمراقبتی، سلامت زنان و ورزش، سلامت زنان و خانواده، سلامت زنان و تغذیه سالم، سلامت زنان در محیط کار، سلامت روان دانش آموزان در حوادث و بلایا، فنون کنترل استرس در شرایط بحرانی، آموزش کمک های اولیه ویژه دانش آموزان، کنترل خشم ویژه والدین، امید به زندگی در زنان، سلامت روان فرزندان در دوران بلوغ، مادران سالم فرزندان ایمن و…… آشنا می شوند.
وی چکاپ سلامتی در خانه های سلامت و مساجد منطقه از دیگر برنامه های این هفته برشمرد و اظهار داشت : چکاپ سلامتی شامل تست قند خون و فشار خون، BMI و غربالگری سرطان ویژه بانوان در حال اجراست.
گریوانی به برگزاری همایش هایی با عناوین: سلامت افراد آسیب پذیر در حوادث و سلامت دهان و دندان ویژه بانوان در فرهنگسرای امید اشاره کرد و یادآور شد : مسابقات ورزشی همچون: دارت، طنابکشی و شطرنج در حال برگزاری است ./شهردارانلاين

دیدگاه کاربران