عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران

ارسال بیش از ٤٠٠ پروژه به سومین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران

کد خبر: 78988
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۵۰ ب.ظ

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهراناز ارسال بیش از ٤٠٠ پروژه داخلی و خارجی به سومین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران خبر داد و گفت:با وجود پایان مهلت ثبت نام، همچنان از کلانشهرهای ایران و جهان پروژه به دبیرخانه جایزه جهانی خشت طلایی تهران،معرفی میشود.

به گزارش نداي مردم، شهرام گیل آبادی  با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر تمامی پروژه های رسیده توسط هئیت داوران بین المللی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است و در نهایت یک لیست کوتاه حداکثر شامل ٢١ پروژه و یا تجربه از تمام پروژه های ثبت شده، انتخاب و معرفی می شود.
وی با اعلام این که مرحله دوم شامل ارزیابی لیست کوتاه ارائه شده از سوی داوران فنی در مرحله اول و انتخاب و معرفی حداکثر ٧ پروژه برتر نهایی خشت طلایی تهران توسط هیئت عالی داوران خواهد بود، ادامه داد: به تمامی پروژه های ارسالی و شرکت کننده در فراخوان، گواهی شرکت در جایزه و نیز به همه پروژه های راه یافته به مرحله نهایی، لوح تقدیر اهدا خواهد شد.
رئیس شورای سیاست گذاری جایزه جهانی خشت طلایی تهران، خاطر نشان کرد: از میان پروژه های راه یافته به مرحله نهایی، حداکثر ٧ پروژه یا تجربه برتر مدیریت شهری در محورهای هفتگانه، توسط هئیت داوران نهایی، برگزیده و به عنوان پروژه یا تجارب برتر سال معرفی خواهند شد.
گیل آبادی همچنین گفت: محورهای جایزه جهانی خشت طلایی تهران، شامل معماری، شهرسازی و میراث فرهنگی، توسعه پایدار و محیط زیست، زیرساخت ها و خدمات شهری، توسعه اجتماعی و فرهنگی شهر، شهر هوشمند و دولت الکترونیک، تأمین منابع و اقتصاد شهری و نیز حکم روایی محلی، برنامه ریزی و مدیریت شهری است.

دیدگاه کاربران