عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 6

آمادگی شهرداری منطقه ۶ برای ساخت همراه سرا برای تمام بیمارستان ها

کد خبر: 78999
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۵ - ۳:۰۵ ب.ظ

شهردار منطقه ۶ با بیان اینکه تاکنون دو همراه سرا در منطقه ۶ ساخته شده است گفت: این آمادگی وجود دارد تا برای سایر بیمارستان های منطقه نیز همراه سرا ساخته شود.

به گزارش  نداي مردم، عظیم بابایی با بیان اینکه دو همراه سرای ایجاد شده توانسته است رضایت همراهان بیماران را تامین کند گفت: پیش از این همراهان بیماران شهرستانی دو بیمارستان شریعتی و امام خمینی برای اقامت در تهران با مشکلاتی مواجه بودند که با ساخت همراه سرا به دنبال بهبود شرایط این افراد بودیم.
او با بیان اینکه ظرفیت این دو همراه سرا بالغ بر دویست نفر است، گفت: همچنین پذیرایی افراد حاضر در همراه سرا نیز با شهرداری است.
بابایی با تاکید بر آنکه حفظ حرمت افراد و تامین آرامش روانی بیماران و همراهان آن ها هدف ما است گفت: سایر بیمارستان های واقع در منطقه نیز اعم از خصوصی یا دولتی اگر نیاز به ارائه چنین خدماتی باشند آمادگی ایجاد همراه سرا برای آن ها وجود دارد.
شهردار منطقه ۶ تصریح کرد: حدود ۱۱ بیمارستان، مرکز درمانی و کلینیک تخصصی در محدوده منطقه وجود دارد که همین امر باعث می شود تا بسیاری از افراد از شهرستان‌های مختلف برای درمان به این مراکز درمانی مراجعه کنند.

دیدگاه کاربران