عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران :

توسعه ۴۰۰ هکتاری بهشت زهرا/ توافق نهایی برای واگذاری زمین

کد خبر: 79134
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۸ ق.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از آماده شدن مقدمات بهره برداری از ۴۰۰ هکتار زمین برای توسعه بهشت زهرا (س) خبر داد.

به گزارش نداي مردم، مجتبی یزدانی با اشاره به اینکه توافقات نهایی برای واگذاری زمین انجام شده است، گفت: در باره واگذاری این زمین مشکل خاصی وجود ندارد و مقدمات طراحی این محوطه ۴۰۰ هکتاری در حال انجام است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران درباره مراحل آماده سازی محوطه جدید خریداری شده برای بهشت زهرا گفت: برای بهره برداری از این زمین در گام نخست باید نقشه و طرح داشته باشیم و در این راستا مشاور طرح تعیین شده و اقدامات لازم برای طراحی و نقشه برداری این محوطه در حال انجام است.

وی درباره زمان دقیق بهره برداری از محوطه جدید ۴۰۰ هکتاری بهشت زهرا گفت: بهره برداری از این مجموعه منوط به بررسی مشخصات دقیق این محوطه و آماده سازی زیر ساخت های آن است و به محض پایان این بخش از عملیات آماده سازی وارد فاز بهره برداری می شویم.

به گفته معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در راستای آماده سازی محوطه ۴۰۰ هکتاری جدید بهشت زهرا (س) هیچ مشکلی وجود ندارد و تنها در انتظار آماده سازی زیر ساخت های لازم هستیم.

یزدانی اظهارکرد: به محض تکمیل زیر ساخت ها، دسته بندی قبور انجام می شود./ميزان

دیدگاه کاربران