عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس شورای اطلاع رسانی شهرداری:

تهمت زنندگان به شهرداری جبران مافات کنند

کد خبر: 79166
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۲ ب.ظ

رئیس شورای اطلاع رسانی شهرداری تهران با اشاره به سخنان سخنگوی دستگاه قضایی خواستار واکنش کسانی شد که بدون وجود اسناد متقن به متهم کردن شهرداری تهران پرداختند.

به گزارش نداي مردم، مهدی ذاکری گفت: آقای محسنی اژه ای در نشست خبری روز یکشنبه خود به صراحت بر محرمانه بودن گزارش ابتدایی سازمان بازرسی تاکید و با مقدماتی بودن آن خواستار عدم پیش‌داوری در این باره شدند. این در حالی است که متاسفانه برخی رسانه ها و افراد، نادانسته ادعای یک سایت خبری را مبنای تخریب شهرداری، شورای شهر و شخص شهردار تهران قرار دادند.

مدیرعامل موسسه همشهری افزود: نکته مهم دیگری که رسانه های یک جریان خاص بر روی آن مانور داده بودند، شکایت شخصی قالیباف از این سایت بود که با سخنان روشنگرانه حجت الاسلام اژه ای معلوم شد اساسا دلیل بازداشت مدیرمسئول این سایت به خاطر انتشار اسناد و اوراق مقدماتی کارشناس سازمان بازرسی است که به طور طبیعی فارغ از محتویات و مندرجات آن اقدامی غیرقانونی است و موضوع شکایت شهردار تهران اساسا مطرح نیست.

مدیرعامل همشهری در پایان تاکید کرد: در این مدت تهمت ها و حملات ناجوانمردانه ای به مدیریت شهری تهران شد که علت آن بی توجهی عده ای از صاحبان تریبون و رسانه بود که امید است با سخنان روز یکشنبه سخنگوی محترم دستگاه قضا فضای لازم برای جبران مافات فراهم شده باشد./مهر

دیدگاه کاربران