عضویت در خبرنامه الکترونیک
نماینده مردم تهران :

تشکیل کمیته ۴ جانبه بین شهرداری، شورای شهر، مجلس و استانداری تهران/آماده‌سازی طرح مدیریت واحد شهری

کد خبر: 79227
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۰ ق.ظ

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: درحال تشکیل کمیته چهارجانبه بین استانداری، شهرداری، شورای شهر تهران و مجمع نمایندگان استان تهران هستیم.

به گزارش نداي مردم، الیاس حضرتی نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: در این جلسه مشکلات و گره‌هایی که در تهران وجود دارد را بررسی کردیم و بنا شد با آقای قالیباف که بار سنگینی از مدیریت شهری بر روی دوش‌شان است همفکری کنیم که مجموع این همکاری منجر به کاهش آسیب‌های شهری شود.

وی افزود: آقای قالیباف در این جلسه درباره مشکلات شهر تهران توضیحاتی را ارائه کرد و گفت که باید مجلس و دولت درباره شهر تهران حساب ویژه‌ای بازی کند.

حضرتی با اعلام این خبر که درحال تشکیل کمیته چهارجانبه بین استانداری، شهرداری، شورای شهر تهران و مجمع نمایندگان استان تهران هستیم، گفت: مقدمات تشکیل این کمیته صورت گرفته است. بنابراین شهرداری، استانداری و شورای شهر باید نمایندگان خود را به این کمیته معرفی کنند و در این کمیته مشخص می‌شود که در کجا باید مجلس شهرداری و دیگر ارگان‌ها برای رفع مشکل ورود کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید براینکه امروز شاهد خلاء مدیریت واحد شهری در تهران هستیم، گفت: برخی از مسائل به نهادهای آب و فاضلاب، بهزیستی و دیگر ارگان‌ها مربوط است اما دامن‌گیر شهرداری نیز می‌شود. بنابراین به کمک شهرداری بنا داریم طرحی را آماده کنیم که مدیریت هماهنگ شهری را رقم بزند./فارس

دیدگاه کاربران