عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئيس کميسيون بودجه شوراي اسلامي شهر کرج :

پيگيري جدي مطالبات شهري مردم کرج از رئيس جمهور

کد خبر: 79283
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۱۴ ب.ظ

رئيس کميسيون بودجه شوراي اسلامي شهر کرج خواستار پيگيري جدي مطالبات شهري مردم از رئيس جمهور شد و گفت: با توجه به اينکه در کلانشهر کرج اقدامات عمراني کلاني در حال اجرا مي باشد حمايت هاي مالي دولت جهت تسريع در اجراي اين پروژه ضروري است که اين مهم بايد از رئيس جمهور مطالبه گردد.

به گزارش نداي مردم، رضا شريفي در صحن علني شوراي اسلامي شهر کرج قبل از شروع جلسه ضمن بيان گزارش از عملکرد مالي مديريت شهري اين کلانشهر خواستار پيگيري جدي مطالبات شهري از رئيس جمهور شد و گفت: طبق برنامه ريزي هاي صورت گرفته مقرر گرديده رئيس جمهور در نيمه دوم آبان ماه سال جاري به استان البرز و کلانشهر کرج سفر داشته باشد که ضروري است شوراي شهر درخواست هاي شهري خود را به صورت مکتوب به ايشان اعلام دارند.

وي ادامه داد: مهمترين موضوعاتي مورد مطالبه در اين سفر از سوي پارلمان شهري کرج را کمک دولت به توسعه حمل و نقل عمومي و تعين تکليف پيمانکار سابق قطارشهري و کمک هاي مالي دولت در اجراي ابر پروژه بزرگراه شمالي است.

شريفي مطالبه در خصوص بحث آب کرج و افزايش حق آبه از سدهاي استان را خواستار شد و گفت: با توجه به مشکلات کم آبي موجود در اين استان اين موضوع از جمله نيازهاي اساسي مي باشد که بايد در تامين آن که حق مسلم مردم مي باشد تلاش نمود.

صيانت از باغ سيب و صدور دستور ويژه از سوي دولت جهت احقاق اين مهم از ديگر مواردي بود که شريفي بر آن تاکيد داشت و گفت: باغ سيب يکي از مهمترين منابع طبيعي اين کلانشهر مي باشد که با برگرداندن آن به شهر و حفظ ريه هاي تنفسي اقدامي ارزنده و مانگار خواهد بود.

عضو شوراي اسلامي شهر کرج در پايان خاطرنشان کرد: با توجه به اينکه رئيس جمهور به خوبي از مسائل و مشکلات اين کلانشهر مطلع است؛ اميدداريم با پيگيري هاي مجدانه مسئولين ارشد شهري و نگاه ويژه دولت به اين استان شاهد کاهش مشکلاتِ کلان استان و کرج باشيم که پيامدهاي مثبت اين اتفاق به شهروندان نمايان خواهد شد.

دیدگاه کاربران