عضویت در خبرنامه الکترونیک
رییس شورا ی اسلامی شهر تهران :

امسال ریالی به خیریه امام رضا (ع) پرداخت نشده است/ عده ای درد می کشند ولی برخی به لج و لجبازی های خود می پردازند

کد خبر: 79288
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۳۹ ب.ظ

رییس شورا ی اسلامی شهر تهران گفت: تاکنون با وجود مصوبه شورای شهر، یک ریال هم به خیریه امام رضا(ع) و ساخت بیمارستان کمک نشده است.

به گزارش  نداي مردم ،مهدی چمران در سیصدمین جلسه شورا با اشاره به موضوع بیمارستان پروفسور سمیعی و خیریه امام رضا(ع) گفت: در حالی که عده ای درد می شکند و با احداث این بیمارستان می توان آلام آنان را تسکین داد اما برخی موضوعی را از روی لج و لجبازی ادامه می دهند.

وی افزود: تاکنون ۳۰۰میلیارد تومان آنجا هزینه شده است که یک بخشی از آن را شهرداری هزینه کرده است؛ قطعا افراد خیر بیشتر از شما حساس هستند که پول آنها چگونه هزینه می شود.

چمران ادامه داد: ما در سال جاری پرداخت ۳۰میلیارد را منوط به آن کرده بودیم که یک عضو شورا در هیات مدیره این موسسه باشد، اما امسال هیات امنای خیریه امام رضا(ع) گفته است من نه ۳۰ میلیارد را می خواهم و نه قبول می کنم که یک نفر از اعضای شورا در هیات مدیره باشد چرا که هیات مدیره می خواهد یک مرکز جهانی مغز و اعصاب را مدیریت کند.

رئیس شورای شهر تهران گفت: امسال هم تاکنون یک ریال به این خیریه پرداخت نشده است. آن ها گفته اند از همین مردم خیر شهر پول می گیریم و می سازیم. مردم خیر آن قدر هستند که این مرکز جهانی مغز و اعصاب را بسازند.

وی با بیان اینکه دو معاون وزیر در هیات امنای خیریه امام رضا (ع) هستند، گفت: ما تنها به این خیریه کمک کرده ایم و موضوع کمک هم اینطور نیست که بابت این کمک از آن ها فاکتور بگیریم.

دیدگاه کاربران