عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس اداره بازرسی شهرداری منطقه 6 :

بیشترین مطالبه شهروندان منطقه ۶ مربوط به امور شهری است

کد خبر: 79315
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۴۹ ق.ظ

رئیس اداره بازرسی شهرداری منطقه ۶ با اشاره به تماس شهروندان ساکن منطقه با سامانه ۱۸۸۸ گفت: بیشترین درخواست مردم که در تماس با سامانه مذکور مطرح شد مربوط به حوزه امور شهری بود.

به گزارش نداي مردم، محمدحسین هنجنی با اشاره به اینکه شهردار منطقه ۶ روز جاری از طریق سامانه ۱۸۸۸ پاسخگوی مسائل و مشکلات شهروندان بود افزود: از میان مجموع تماس های برقرار شده با سامانه بازرسی، بیشترین درخواست ها مربوط به امور شهری و پس از آن حمل و نقل، مسائل شهرسازی و عمران بود.
وی اظهار کرد: مبارزه با جانوران موذی از جمله موش، رسیدگی به وضعیت فضای سبز و روشنایی بوستان ها از جمله مسائلی بود که شهروندان منطقه ۶ در تماس با سامانه ۱۸۸۸ و صحبت با شهردار منطقه مطرح کردند.
هنجنی کوتاهی شهروندان در نظافت انهار، محدودیت های زیست محیطی و مبارزه مکانیکی با موش ها را از جمله دلایل زیاد شدن جانواران موذی ذکر کرد.
وی راه اندازی خطوط حمل و نقل عمومی از میادین فاطمی و ولیعصر(عج) تا بوستان چیتگر و دریاچه خلیج فارس را از دیگر درخواست های مردم منطقه ۶ برشمرد و یادآور شد: این موضوع از گذشته در حال پیگیری است و از آنجایی که موضوعی فرامنطقه ای می باشد شهرداری منطقه ۶ به تنهایی نمی تواند در این خصوص اقدام کند.
اصلاح هندسی خیابان سید جمال الدین اسدآبادی و انفکاک لاین شمال به جنوب و جنوب به شمال این خیابان از دیگر مسائلی بود که به گفته رئیس اداره بازرسی شهرداری منطقه ۶ در تماس با سامانه ۱۸۸۸ مطرح شد.
وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از درخواست های شهروندان منطقه ۶ روشنایی قسمت هایی از بوستان لاله بود افزود: مشکل این بوستان کمبود روشنایی نیست بلکه در ۶ ماهه نخست سال تاج درختان موجب ایجاد سایه تاریک می شود که این امر با نصب پایه روشنی های بلند برطرف خواهد شد.
عظیم بابایی شهردار منطقه ۶ روز سه شنبه از طریق سامانه ۱۸۸۸ از ساعت ۹ تا ۱۱ پاسخگوی مسائل و مشکلات شهروندان منطقه بود./ايرنا

دیدگاه کاربران