عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون شهردار تهران :

انتقال زائران به نجف با ۱۱۰۰ اتوبوس شهری / نگهداشت و نظافت کاظمین و سامرا

کد خبر: 79364
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۰۴ ق.ظ

معاون شهردار تهران گفت: امسال با ۱۱۰۰ دستگاه اتوبوس زائران را از مرز مهران تا نجف منتقل می کنیم.

به گزارش نداي مردم ، مجتبی عبداللهی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در مورد اقدامات این سازمان برای مراسم اربعین امسال گفت: براساس تجربه سال گذشته امسال ۱۰ هزار نیروی شهرداری تهران در مرزها و خاک عراق خدمات رسانی می کنند.

وی ادامه داد: امسال کمیته خدمات شهری به سایر کمیته های ستاد اربعین اضافه شد که مهمترین وظیفه آن نگهداشت، نظافت و جمع آوری زباله است که فعالیت این کمیته بر عهده شهرداری تهران است.

عبداللهی با بیان اینکه از تمامی کلانشهرها برای حضور و خدمات رسانی درمراسم اربعین دعوت کردیم، افزود: امسال نگهداشت و نظافت شهرهای کاظمین و سامراء را به شهرداری تعدادی ازکلانشهرها واگذار کردیم اما سرویس دهی در مرزها و شهرهای کربلا و نجف بر عهده شهرداری تهران است.

مسئول کمیته خدمات شهری ستاد اربعین افزود: شهرداری تهران با کمک سپاه ۱۱۰۰ دستگاه اتوبوس را در آنسوی مرز مهران مستقر کرده و زائران را از مهران به کوت واز این شهر به نجف منتقل می کند.

وی به زائران توصیه کرد: با توجه به اینکه احتمال دارد در کربلا کاستی و کمبودهایی باشد از آنها خواست خویشتن داری کنند و مانند گذشته با نیروهای شهرداری همکاری و همراهی داشته باشند.

دیدگاه کاربران