عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری شهرداری تهران :

تامین روشنایی محدوده راه آهن با نصب ۶ برج نوری/احداث بوستان ۲ هزار متری تا بهار ۹۶

کد خبر: 79368
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۰۹ ق.ظ

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به نصب ۶ برج نوری در محدوده راه آهن که محل عبور و مرور شهروندان است، گفت: در صورت توافق و تصویب با مسئولان راه آهن قالب زمین راه آهن فضای سبز خواهد شد و در بهار سال ۹۶ به بهره برداری می رسد.

به گزارش نداي مردم، مجتبی یزدانی با اشاره به بازسازی یک بازار میوه و تره بار در منطقه ۱۷ گفت: این بازار در گذشته به صورت کانتینر و کانکس احداث شده بود که تا پایان سال جاری به صورت فروشگاهی تغییر کاربری پیدا می کند. همچنین آمادگی تامین یک فروشگاه شهروند در این منطقه را داریم که پس از بررسی های کارشناسی در صورت نیاز احداث خواهد شد.

وی در خصوص نورپردازی، زیباسازی و نصب آبنما در ۲ میدان اصلی منطقه ۱۷ افزود: یکی از این میادین میدان ابوذر است که در دستور کار قرار گرفته است. همچنین احداث یک بوستان ۲ هزارمتری در دستور کار قرار گرفت که در صورت توافق با یک مجموعه دولتی دیگر یک فضای یک هکتاری نیز به فضای سبز این منطقه افزوده خواهد شد، چراکه فضای سبز این منطقه نسبت به مناطق دیگر کمتر است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه سیستم مبلمان شهری در ۷ بوستان منطقه نصب خواهد شد، خاطر نشان کرد: نورپردازی، ست ورزشی و اسباب بازی ویژه و استاندار ویژه کودکان در این بوستان ها نصب می شود. ساخت ۳۰ چشمه سرویس بهداشتی نیز توسط معاونت خدمات شهری انجام می شود.

یزدانی در خصوص محدوده راه آهن در منطقه ۱۷ و ۱۸ نیز یادآور شد: در صورت توافق و تصویب با مسئولان راه آهن قالب زمین راه آهن فضای سبز خواهد شد که در بهار سال ۹۶ به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به نصب ۶ برج نوری در محدوده راه آهن که محل عبور و مرور شهروندان است، تصریح است: برای فضای بی دفاع شهری در این منطقه نورپردازی‌هایی در نظر گرفته شده تا نور در تقاطع های اصلی در این محدوده تامین شود./فارس

دیدگاه کاربران