عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 15 :

آزاد راه شهید نجفی رستگار و پل های ثامن در منطقه ۱۵ به بهره برداری می رسد

کد خبر: 79399
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸ ب.ظ

شهردار منطقه ۱۵ از بهره برداری پروژه آزادراه شهید نجفی رستگار و پل های ثامن تا پایان سال خبر داد.

به گزارش نداي مردم، انجمنی با اشاره به اینکه پروژه آزاد راه شهید نجفی رستگار به طول ۵ کیلومتر دارای ۱۶۶۰ معارض بود که با دستور شهردار تهران و پی گیری های ویژه دکتر شریفی قائم مقام شهردار تهران، همکاری سازمان املاک و حمایتهای بانک شهر؛ بخش قابل توجهی از معارضین تملک شده، اظهار امیدواری کرد: سایر املاک و گاراژهای واقع در مسیر نیز با تسهیلات ویژه به مالکان آزادسازی شود.
دکتر انجمنی خاطر نشان کرد: با آزادسازیهایی که صورت گرفته پیشرفتهای خوبی به همت حوزه فنی و عمران شهرداری تهران در روند اجرای پروژه حاصل شده که درحال حاضر آزادراه شهید نجفی رستگار بالغ بر ۶۸ درصد و پل های تقاطع های غیر همسطح و زیرگذر نیز بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
وی افزود: تاکنون هماهنگی های لازم به منظور رفع معارضین تاسیساتی صورت گرفته و اصل کار باقیمانده در این پروژه تملک چندگاراژ معارض است که حسب الامر قائم مقام محترم شهردار تهران در بازدید از پروژه جهت تملک آنها اقدامات موثری صورت خواهد پذیرفت.
دکتر انجمنی در ادامه اظهار داشت: در بازدیدی که دکتر شریفی از روند اجرای این پروژه داشت مقرر شد با تملک املاک باقیمانده و تسریع در ساخت آن، پروژه تا پایان سال تکمیل و به بهره برداری برسد.
شهردار منطقه در پایان با اشاره به اهمیت پروژه شهید نجفی رستگار (دولت آباد) به عنوان یک پروژه ملی و کشوری که با همت مدیریت ارشد شهر تهران و تلاش حوزه های ذیربط شهرداری در حال اجراست یادآور شد: علیرغم مشکلات پیش رو در این شرایط سخت مالی که خیلی ها به جای کار دنبال بداخلاقی و سیاه نمایی هستند، پروژه پیشرفت خوبی داشته است . اساس کار ما نیز به گفته شهردار محترم تهران کار با روحیه جهادی است که این همه کار خوب هر انسان منصفی را به حیرت واداشته است. این نوع کار کردن نه فقط مایه عزت و افتخار ما شده بلکه باعث سربلندی کشور عزیزمان نیز شده است./شهردارانلاين

دیدگاه کاربران