عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه21 تهران :

تقاطع لشگری-ایران خودرو زیر بارترافیکی

کد خبر: 79402
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲ ب.ظ

شهردار منطقه ۲۱ گفت: تقاطع لشگری با بلوار ایران خودرو زیربار ترافیکی رفت.

به گزارش نداي مردم، جمال بافرانی گفت: این پروژه در کیلومتر ۱۴ مسیر تندرو بزرگراه لشگری و در تقاطع بلوار ایران خودرو با طول تقریبی ۲هزار و ۳۴۵ متر و در سه سطح روگذر، زیرگذر و دوربرگردان های همسطح احداث شده است.
وی با بیان اینکه این طرح با هدف حذف چراغ راهنمایی و تسهیل در حرکت وسایل نقلیه و مسیرهای تندرو و گردش کننده احداث شده است، خاطر نشان کرد: از دیگر اهداف اجرای این پروژه افزایش ایمنی و کاهش تصادفات در سطح منطقه است.
شهردار منطقه ۲۱ با اشاره به زیرگذر بزرگراه لشگری-ایران خودرو تصریح کرد: اتصال شمال و جنوب بلوار ایران خودرو به صورت زیرگذر، اتصال شمال بلوار ایران خودرو به شرق و غرب بزرگراه لشگری و همچنین اتصال جنوب بلوار ایران خودرو به شرق و غرب بزرگراه لشگری از جمله اهداف این پروژه با هزینه ۱۸میلیارد تومانی بوده است.
بافرانی با بیان اینکه افتتاح این پروژه منحصر به فرد فرامنطقه ای از اهمیّت ویژه ای برخوردار است، خاطر نشان کرد: رفع گره های ترافیکی موجود در سطح منطقه و خروج منطقه ۲۱ از بن بست مواصلاتی از مهمترین اهداف اجرای این طرح بوده است که با حضور شهردار تهران به بهره برداری رسمی خواهد رسید./شهردارانلاين

دیدگاه کاربران