عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش :

خدمات تحصیلی و توانمند سازی به مددجویان مجتمع بهاران ارائه می شود

کد خبر: 79473
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲ ق.ظ

مهدی علی اکبرزاده مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش در بازدید از مجتمع توانمند سازی بهاران شهرداری منطقه ۱۱ از آمادگی برای ارائه خدمات تحصیلی و توانمند سازی به مددجویان و خانواده آنان خبر داد.

به گزارش نداي مردم ،در بازدید مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش از مجتمع بهاران؛ امکان همکاری آموزش و پرورش و شهرداری منطقه ۱۱ در زمینه مهارت آموزی و کارآفرینی به مدد جویان ارزیابی و زمینه این همکاری بررسی شد.
مهدی علی اکبر زاده در بازدید از مجتمع بهاران گفت: آموزش و پرورش آمادگی دارد تا در زمینه هایی چون معرفی مربی به مددجویان و کارآموزان این مجتمع با شهرداری همکاری نماید.
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش استفاده از ظرفیت های کانون های فرهنگی و تربیتی منطقه، همچون کانون حر را از دیگر زمینه های مساعد برای همکاری مشترک بین سازمانی دانست و ابراز امیدواری کرد تا با افزایش مراودات خدمات مطلوب تری به مددجویان ارائه شود.
همچنین سید عباس طباطبایی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ ضمن اشاره به پتانسیل موجود در وزارت آموزش و پرورش گفت: خدمات متنوعی در مجتمع بهاران برای ارائه به جامعه هدف طرح پیش بینی شده است و امیدواریم با همکاری وزارت آموزش و پرورش شاهد توسعه این خدمات و آثار مثبت ناشی از آن باشیم.
در مجتمع های توانمندسازی بهاران که طی یکسال اخیر در مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران راه اندازی شده است؛ بسته خدماتی شامل اقامت شش ماهه همراه با مشاوره و مددکاری، آموزش، حرفه آموزی منجر به اشتغال، بهداشت و سلامت، ورزش و … در اختیار مددجویان قرار می گیرد که در منطقه ۱۱ این مجتمع با هدف مهارت آموزی و کار آفرینی برای مددجویان با ظرفیت ۶۰ نفر به شکل شبانه روزی در میدان رازی توسط شهرداری منطقه ۱۱ اداره می شود.

دیدگاه کاربران