عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئيس ستاد محيط زيست و توسعه پايدار شهرداري تهران :

نخستين کارگاه طراحي گرافيک محيط زيست شهري برگزار مي شود

کد خبر: 79526
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹ ق.ظ

رئيس ستاد محيط زيست و توسعه پايدار شهرداري تهران از برگزاري نخستين کارگاه طراحي گرافيک و کاريکاتور محيط زيست شهري در تاريخ ۱۳ الي ۱۵ آبان ماه سال جاري خبر داد.

به گزارش نداي مردم ،محمد مهدي گلمکاني با اشاره به برگزاري نخستين اکران تبليغات فرهنگي با رويکرد محيط زيستي در آذرماه سال جاري در شهر تهران افزود: اين اکران در واقع فرصتي را ايجاد مي کند که از ظرفيت هاي تبليغات محيطي شهر به نحو مطلوب تري جهت ارتباط موثر و تاثيرگذارتر مشارکت شهروندان در مباحث و موضوعات مختلف محيط زيستي استفاده گردد.
گلمکاني در ادامه اظهار داشت: در همين رابطه کارگاه سه روزه اي در تاريخ ۱۳ الي ۱۵ آبان ماه سال جاري با مشارکت سازمان زيبا سازي شهر تهران برگزار مي شود که از ۱۰۰ گرافيست و کاريکاتوريست برتر کشور در اين کارگاه جهت به تصوير کشيدن پيام ها و مفاهيم محيط زيستي دعوت به عمل آمده است.
رئيس ستاد محيط زيست و توسعه پايدار در ادامه با اشاره به اينکه مفاهيم و موضوعات کمپين با عنوان تهران شهر تازه به ۴ گروه اصلي تنوع زيستي، آب سالم و انرژي پاک، زمين پاک و هواي پاک تفکيک شده است، گفت: اطلاع رساني موضوعات مختلف محيط زيست شهري براي نخستين بار است که در قالب تبليغات محيطي به طور گسترده در سطح شهر انجام مي شود که اميدواريم مورد استقبال شهروندان قرار بگيرد.

دیدگاه کاربران