عضویت در خبرنامه الکترونیک
رییس شورای شهر تهران :

تقدیر اعضای شورا از مدال‌آوران المپیک و پارالمپیک/ پاسخ کمیسیون برنامه و بودجه به اعتراض فرمانداری

کد خبر: 79590
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۳:۰۱ ب.ظ

اعضای شورای اسلامی شهر تهران از مدال‌آوران المپیک و پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ در صحن علنی تقدیر کردند

به گزارش  نداي مردم، سیصدودومین جلسه شورا، در حالی آغاز شد که تقدیر و تجلیل از مدال آوران المپیک و پارالمپیک ۲۰۱۶ توسط اعضای شورا صورت گرفت.

مهدی چمران رییس شورای شهر تهران نیز ضمن تبریک مقام سومی جهان توسط تیم ملی کاراته در اتریش گفت: ورزشکاران ما در المپیک و پارالمپیک افتخار آفریدند و لازم است که مدیریت شهری از آنها تقدیر کنند.

وی ضمن دعوت از ورزشکاران شورا(علیرضا دبیر ، عباس جدیدی ، هادی ساعی و حسین رضا زاده ) برای اهدای جوایز به این مدال‌آوران گفت: باید از این افراد حمایت شود.
علیرضا فغانی و محمد رضا منصوری داور و کمک داور فینال المپیک ، حسن رحیمی دارنده مدال برنز کشتی، علی صادق زاده سلمانی دارنده مدال برنز وزنه برداری پارالمپیک ، جاوید احسانی شکیب دارنده مدال برنز پارالمپیک دو ومیدانی ، ابراهیم رنجبر کیوج دارنده مدال نقره و برنز تیرو کمان پارالمپیک ، صادق بیگدلی و داوود علی پوریان اعضای تیم والیبال نشسته که به مدال طلا دست یافتند ورزشکارانی بودند که از استان تهران در المپیک و پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو شرکت داشتند و اعضای شورا از آنان تجلیل به عمل آوردند.

در ادامه این جلسه مهدی چمران با وقایع تاریخی ایام هفته نیز اشاره کرد که از جمله می توان به روز ۱۳ آبان روز دانش آموز و روز استکبار ستیزی ، آغاز ماه صفر و ولادت امام محمد (ع) و تبعید امام (ره) به ترکیه نام برد .

در این جلسه همچنین رسیدگی به اعتراض فرمانداری تهران به مصوبه “اساسنامه شرکت ساماندهی و صنایع مشاغل شهر تهران ” در دستور قرار گرفت که با قرائت پاسخ کمیسیون برنامه و بودجه اعضای شورا به آن رای موافق دادند.

دیدگاه کاربران