عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 4 شهرداری کرج :

طرح ضربتی مقابله با سد معبر در کرج اجرایی شد

کد خبر: 79598
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵ ق.ظ

شهردار منطقه ۴ شهرداری کرج گفت: با هدف ارتقای سیما و منظر شهری طرح ضربتی مقابله با سد معبر در کرج اجرایی شد.

به گزارش نداي مردم ،امیرحسین کاظمینی اظهار داشت: درصدد هستیم تا با فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی مناسب به شهروندان و مشارکت آنان در تنظیف معابر و رفع سد معبر، خدمات شایسته‌تری را به شهروندان ارائه دهیم.

وی ادامه داد: حوزه خدمات شهری منطقه ۴ شهرداری کرج در اجرای طرح جمع‌آوری عاملان سد معبر با هماهنگی و همکاری پلیس راهور و نیروی انتظامی اقدامات لازم را به عمل آورده است و برخورد جدی و قانونی نسبت به جمع‌آوری اجناس و اقلام متخلفان اقدام نموده است.

کاظمینی افزود: بر همین اساس و طی چندین مرحله، با همکاری عوامل نیروی انتظامی و نیروهای کنترل و نظارت منطقه، طرح‌های جهادی و ضربتی پاکسازی عاملان سد معبر از سطح شهر انجام شد که طی تعداد زیادی اجناس و لوازم ضبط گردید و به انبار خدمات شهری انتقال داده شد.

این مسؤول در ادامه از جمع‌آوری تعداد زیادی پلاکارد، بنر، تابلوهای هشتی و اجناس متفرقه خبر داد و گفت: نیروهای خدمات شهری منطقه ۴ شهرداری کرج در انجام وظایف دیگر خود نیز از جمله رفع سد معبر، تنظیف معابر و … کوشا بوده و با تلاش مضاعف به دنبال جلب رضایت شهروندان هستند.

وی در پایان با اشاره به عملکرد حوزه خدمات شهری منطقه ۴ کرج اظهار داشت: در راستای خدمات رسانی مطلوب و ایجاد امنیت و آسایش شهروندان، اقدامات گسترده‌ای اجرایی شده است و از شهروندان خواست با مشارکت در اطلاع‌رسانی سهم بیشتری در ارتقای سلامت و زیبایی شهر داشته باشند و مجموعه‌ مدیریت شهری کرج را در این زمینه یاری کنند تا با جمع‌آوری عوامل سد معبر از سطح شهر و مخدوش شدن سیمای شهری جلوگیری شود./فارس

دیدگاه کاربران