عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون صدای رسانه ملی :

تجلیل از برگزیده«ای بی یو» /«ذره‌بین» در رادیو تهران

کد خبر: 79696
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۴۹ ب.ظ

تجلیل معاون صدای رسانه ملی از برنامه ساز برگزیده «ABU» در رادیو ایران و همچنین پرداختن به راهکارهای پیشگیری از اعتیاد در رادیو تهران دو خبر امروز از رادیوست.

به گزارش نداي مردم، نسرین آبروانی معاون صدای رسانه ملی در پی حضور ایران در جشنواره «ABU» با حسین معصومی برنامه ساز برگزیده و بعضی از عوامل رادیو ایران دیدار کرد.

آبروانی با اشاره به مراحل دشوار داوری در جشنواره ای مثل «ABU» عنوان کرد: گذشته از این سختی ها که در چنین جشنواره هایی وجود دارد، برنامه سازان ما تلاش مضاعفی را هم به کار می بندند زیرا آنها با وجود کمبودهای مالی و کاستی امکانات تلاش می کنند و می توانند به موفقیت برسند.

وی ادامه داد: کسانی مثل حسین معصومی تهیه کننده برنامه در حکم عباس کیا رستمی هستند که می توانند نگاه جهانی را به این سو هدایت کنند.

بهنام احمدپور مدیر رادیو ایران نیز درباره این موفقیت رسانه ای گفت: کار در رادیو به صورت گروهی شکل می گیرد و تیم سازنده این اثر، فضایی را فراهم کرد تا تهیه کننده بتواند گل نهایی را بزند و موفقیت را به ارمغان بیاورد. کارهایی از این دست نشان دهنده پیوستگی در بین برنامه سازان عوامل و مدیران است که با بررسی ایده ها و ساخت برنامه و نقد چند باره آن شکل می گیرد.

یدالله گودرزی مدیر گروه فرهنگ و اندیشه نیز اظهار کرد که موفقیت آقای معصومی در جشنواره «ABU» خون تازه ای را در روح برنامه سازی جاری کرده و شور و نشاط تازه ای در بین برنامه سازان ایجاد کرده است.

راهکارهای جلوگیری از اعتیاد در برنامه «ذره بین»

«ذره بین» با رویکرد گفتگوی شهری، امروز شنبه ۱۵ آبان در گفتگو با تورج شمشیری نظام به بحث و بررسی درباره اعتیاد و راهکارهای جلوگیری از هوس و برگشت به مخدرها می پردازد.

تهیه و تولید این برنامه بر عهده گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری رادیو تهران است. مخاطبان می‎توانند شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۱ شنونده این برنامه باشند.

مرضیه نقدی تهیه کننده و آقاجانیان گوینده در این برنامه با شنوندگان همراه هستند./مهر

دیدگاه کاربران