عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک :

کنترل مستمر نقاط مختلف شهری با هدف کاهش آسیبهای اجتماعی

کد خبر: 79786
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۲۰ ب.ظ

نقاط بی دفاع شهری با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و جمع آوری افراد کارتن خواب و بی خانمان به صورت مستمربازدید و کنترل می شود.

به گزارش نداي مردم، حسین فتحی مدیر مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک گفت: پیمایش و بازدید میدانی از نقاط آسیب خیز شهری شمال تهران به صورت مستمر با حضور کارشناسان اجتماعی و گروه انضباط شهری در نقاطی چون بوستان آرزو ، حاشیه رودخانه مقصودبیک، اطراف پمپ بنزین ولنجک، خیابان محمودیه، بوستان قلمستان باغ فردوس، اطراف امامزاده صالح (ع)و بازار تجریش اجرا میشود.
مدیر مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون دوازده مرحله طرح جمع آوری شبانه و ضربتی کارتن خوابها و متکدیان در سطح منطقه یک هر دو یا سه هفته یکبار در نقاط آسیب پذیر انجام و این افراد به گرمخانه های سطح شهر تهران منتقل شدند.
وی گفت: در این بازدیدها ضمن نظارت بر اماکن بی دفاع شهری و جمع آوری افراد کارتن خواب و بی خانمان با شهروندان حاضر در بوستانها و معابر عمومی در خصوص نتیجه اجرای طرح های ضربتی بحث و تبادل نظر شد.
فتحی تصریح کرد: در نظر سنجی های انجام شده در این بازدیدها، شهروندان ضمن تشکر در اجرای طرح های مستمر جمع آوری کارتن خوابها، خواستار ادامه این طرح ها شدند.

دیدگاه کاربران