عضویت در خبرنامه الکترونیک

اخلاق و پایبندی منصور پورحیدری به فوتبال ایران ستودنی است

کد خبر: 79794
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۲۰ ق.ظ

رییس شورای اسلامی شهر تهران در پیامی درگذشت منصور پور حیدری و حجت الاسلام شجونی را به مردم ایران تسلیت گفت .

به گزارش نداي مردم، مهدی چمران در آغاز سیصد و سومین جلسه شورا با اشاره به روز شهادت حضرت رقیه گفت : شهادت دخت گرامی امام حسین (ع) تنها می تواند یاد آور ددمنشی های آل امیه باشد ، سفاکانی که در قساوت حتی به کودکان هم رحم نمی کردند و امروز میراث داران آنان همین رفتار را تکرار می کنند.

وی ادامه داد : امیدواریم با پیروزی مسلمین در سوریه بار دیگر به زیارت حضرت رقیه و حضرت زینب (س) نائل شویم .

چمران در ادامه سخنان خود با اشاره به درگذشت منصور پور حیدری پیشکسوت باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران، افزود : اخلاق و پایبندی منصور پورحیدری به فوتبال ایران و باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ستودنی بود. وی یکی از الگوهای ورزشی جوانان بود که همواره به اخلاق نیک و ادب شهره بودند. امروز باشگاه استقلال پدر معنوی خود را از دست داد و ما این ضایعه بزرگ را به جوانان ورزش دوست و اهالی ورزش و تمام مردم ایران تسلیت می گوییم .

رییس شورای اسلامی شهر تهران همچنین درگذشت روحانی عالی مقام حجت الاسلام شجونی را نیز تسلیت گفت و اظهار داشت : حجت الاسلام شجونی در تاریخ مبارزات بر علیه رژیم طاغوت و در کوران مبارزات انقلاب اسلامی همیشه یار انقلاب و یار امام راحل و مقام معظم رهبری بودند و از هیچ تلاشی فروگذار نبودند.

چمران در ادامه به برخی وقایع تاریخی ایام هفته اشاره کرد که از جمله مهمترین آنها روز بزرگداشت سلمان فارسی صحابی پیامبر و شهادت امام حسن مجتبی (ع) (به روایتی ) بود .

دیدگاه کاربران