عضویت در خبرنامه الکترونیک
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران :

آلودگی هوا در حال تشدید شدن است به فکر باشیم / انتقال صنوف مزاحم با کندی پیش می رود

کد خبر: 79799
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۳:۲۰ ب.ظ

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت : نیمه دوم هر سال مصادف با تشدید آلودگی هوا است لذا برای مراقبت از مردم باید تدابیر ویژه ای از سوی متولیان امر اتخاذ شود .

به گزارش نداي مردم،  حجت الاسلام عبدالمقیم ناصحی در سیصد و سومین جلسه شورا با اشاره به به اینکه شاهد افزایش آلودگی هوا در نیمه دوم سال هستیم ،گفت :هر ساله نیمه دوم سال و با شروع فصل سرما شاهد پدیده وارونگی دما هستیم که این امر موجب تشدید آلودگی هوا می شود .

ناصحی ادامه داد : همانطور که مشاهده کردید روز گذشته هوای تهران ناسالم بود و پزشکان توصیه کردند گروه های حساس و آنان که ناراحتی قلبی دارند از خانه خارج نشوند . بنابراین با توجه به تشدید آلودگی هوا در فصل جاری می طلبد که مسئولین و متولیان تدابیری اتخاذ کنند تا شاهد کاهش آلودگی هوا باشیم .

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه سخنان خود با ابراز گلایه از روند انتقال صنوف مزاحم در شهر تهران گفت : برنامه های شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در خصوص انتقال صنوف مزاحم به ویژه در مناطق ۱۵ و ۱۹ و به طور خاص قراضه فروشان خلازیل به نتیجه نرسیده بنابراین می بایست هر چه سریعتر در این خصوص اقدام شود.

دیدگاه کاربران