عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران :

نصب شبانه دکل‌های مخابراتی غیرمجاز در تهران

کد خبر: 79802
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۳:۰۵ ب.ظ

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به نصب شبانه دکل های مخابراتی غیرمجاز در تهران گفت:نصب این دکل های غیرمجاز در کنار مخاطراتی که دارد، موجب تشدید آلودگی های بصری در پایتخت نیز شده است.

به گزارش نداي مردم، نصب شبانه دکل‌های مخابراتی غیرمجاز در تهران به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، عیسی علیزاده با بیان اینکه برخی از دکل های مخابراتی به صورت غیرمجاز در پایتخت نصب شده اند، گفت: بخشی از این دکل ها که در بوستان ها و فضای سبز عمومی شهر واقع شده ، فاقد مجوز بوده که به نوعی تضییع کننده حقوق شهروندی می شود که مدیریت شهری با متخلفان برخورد می کند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینکه شهرداری تهران با انجام اقداماتی سعی در کاهش آلودگی های ناشی از نصب آنتن های مخابراتی در شهر داشته است، افزود: برخی اپراتورها نیز آنتن های مخابراتی را در ساختمان های مسکونی نصب کرده اند که به تشدید آلودگی بصری در شهر منجر شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران با اشاره به اینکه این دست از دکل ها حتی رای ماده ۱۰۰ شهرداری را نیز دارند، تصریح کرد: عمده آنها در مناطق ۲ و ۳ و ۶ نصب شده اند.

وی با تاکید بر نصب شبانه دکل های مخابراتی غیرمجاز در سطح شهر تهران یادآور شد: برخی از این دکل ها شخصی بوده که عمدتا در حیاط یا پشت بام منازل افراد نصب می شود و بعضی دیگر دکل های غیرمجاز شرکت ها هستند.

به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، منظر شهری با نصب این دکل ها نازیبا شده، اما با ساماندهی آنها می توانیم باردیگر بازسازی منظر شهری را شاهد باشیم که در این راستا شهرداری تهران بنابر قانون تمام تلاش خود را می کند.

دیدگاه کاربران