عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران :

هدف از برگزاری کمپین محیط زیست شهری را حساس کردن شهروندان نسبت به مسائل و مشکلات شهر تهران است

کد خبر: 79867
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵ ق.ظ

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران هدف از برگزاری کمپین محیط زیست شهری را حساس کردن شهروندان نسبت به مسائل و مشکلات شهر تهران عنوان کرد.

به گزارش نداي مردم، دکتر عیسی علیزاد، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران هدف از برگزاری کمپین محیط زیست شهری را حساس کردن شهروندان نسبت به مسائل و مشکلات شهر تهران دانست و گفت: سازمان زیباسازی در یک سال گذشته کمپین های متعددی برگزار کرده و برای برپایی همه این کمپین ها هم به سراغ ستاد مربوطه رفته است.

دکتر علیزاده با اشاره به موضوع کمپین بزرگ محیط زیست شهری که با هدف تامین سلامت جامعه و محیط زندگی برپا شده است، ادامه داد: این کمپین از سوی سازمان زیباسازی و با مشارکت ستاد محیط زیست برگزار شده و هدف از آن حساس کردن شهروندان نسبت به مسائل و مشکلات شهر تهران است.

او با بیان اینکه سازمان زیباسازی از سال گذشته در خصوص برگزاری کمپین محیط زیست شهری برنامه‌ریزی‌های زیادی انجام داده بود، افزود: برای ایجاد فرهنگ سازی و رسیدن به موفقیت در این کمپین ها به مشارکت و همکاری سازمان صدا و سیما، وزارت آموزش و پروش، وزارت علوم و دیگر نهادهای مربوطه نیازمند هستیم.

علیزاده با تاکید بر اینکه زمان می توانند تاثیرگذار بودن کمپین ها بر روی مردم را نشان دهد، گفت: زمان و نوع اکران کمپین ها می تواند در تغییر رفتار شهروندان بسیار تاثیرگذار باشد.

به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران اگر تصویری که در شهر اکران می شود در ذهن مردم بماند این می تواند شروع یک تلنگر برای رسیدن به موفقیت باشد.

گفتنی است آثار منتخب کمپین محیط زیست شهری که از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران  و با مشارکت ستاد محیط زیست برگزار می‌شود، ۱۱ آذرماه در سطح شهر اکران خواهد شد.

دیدگاه کاربران