عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران :

افزایش ۳۰ درصدی ظرفیت حضور زوار در اربعین امسال

کد خبر: 79876
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹ ق.ظ

نماینده شهردار تهران در ستاد اربعین از افزایش ۳۰ درصدی ظرفیت حضور زوار در اربعین امسال خبر داد.

به گزارش  نداي مردم، مجتبی عبدالهی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اقدامات شهرداری تهران همزمان با ایام اربعین در مرزها و خاک کشور عراق اظهار کرد: همان طور که بارها اعلام شد مناطق ۴، ۵ و ۶ به ترتیب مسئولیت خدمات رسانی در مرزهای چزابه، مهران و شلمچه را بر عهده دارند و مسئولان امر در جلسات ستاد اربعین شهرداری تهران برنامه‌های خود را جهت رفاه حال زائران و نگهداشت فضای پیاده روی اعلام می کنند.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که امسال ظرفیت حضور زوار در کربلا همزمان با اربعین حسینی ۳۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش می یابد، عنوان کرد: بنابراین باید با توان، تجهیزات و امکانات بهتری نسبت به دو سال گذشته در مراسم امسال حضور پیدا کنیم.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تأکید بر ضرورت همکاری میان نیروهای داخلی و مسئولان عراقی گفت: مدیریت شهری امسال نیز همچون سال‌های گذشته اقدامات مربوط به تهیه اتوبوس‌ها برای حمل و نقل زائران، تدارک تجهیرات ایمنی و آتش‌نشانی و ارائه خدمات درمانی شرکت شهر سالم به زائران را با بهترین کیفیت در مرزها و خاک عراق ارائه می‌دهد.
عبدالهی ادامه داد: خدمت رسانی ویژه به زائران در شهر کوت عراق نیز انجام می‌شود و لباس مناسب برای نیروهای خدمت رسان در قالب کاور با آرم خادم الحسین توزیع شده است.

دیدگاه کاربران