عضویت در خبرنامه الکترونیک
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران :

اولویت اول مدیریت شهری؛ نصب سیستم‌های حفاظتی در ایستگاه‌های پر ازدحام

کد خبر: 79931
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۲۶ ق.ظ

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: نصب سیستم‌های حفاظتی در ایستگاه‌های پر ازدحام در اولویت اول مدیریت شهری قرار دارد.

به گزارش نداي مردم، رضا تقی پور سخنگوی شواری اسلامی شهر تهران با اشاره به حل مشکلات موجود در مترو تهران، اظهار داشت: در گذشته دو مانع، محدودیت در اعتبارات و زیرساخت در کمیسیون حمل و نقل و عمران وجود داشت که باید به هر طریقی رفع می‌شد.

وی افزود: در راستای توسعه حمل و نقل عمومی، دولت باید ۸۵ درصد از سهم خود را به شهرداری‌ها پرداخت کند اما همچنان این سهم پرداخت نشده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه با بیان اینکه قرار است با تقویت بودجه‌های مربوط به مترو تأمین اعتبار کرده و سیستم‌های حفاظتی را تکمیل کنیم، تأکید کرد: نصب سیستم‌های حفاظتی در ایستگاه‌های پر ازدحام در اولویت اول مدیریت شهری قرار دارد.

تقی پور با بیان اینکه دست‌یابی به فناوری‌های مربوط به این موضوع به دلیل شرایط تحریم و مشکلاتی که در گذشته بوده کمی با سختی همراه است، گفت: فراخوانی داده شده که شرکت‌های دانش بنیان داخلی به این فناوری‌ها دست پیدا کنند تا بتوانند محصولات خود را به مدیریت شهری ارائه دهند.

وی ادامه داد: باید زمینه‌ای فراهم شود که با توجه به شرایط پیش آمده امکان تأمین به صورت موقت از خارج وجود داشته باشد.

سخنگوی شواری اسلامی شهر تهران تأکید کرد: به شهرداری تهران تکلیف شده که به دنبال منابع جدید باشد تا بتواند هرچه سریعتر ایستگاه‌های پر ازدحام را تجهیز کند.

دیدگاه کاربران