عضویت در خبرنامه الکترونیک
دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی :

روحانی علی رغم تمام انتقادات می تواند در قامت رئیس جمهور اثرگذار باشد

کد خبر: 79937
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۵۴ ق.ظ

دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در مورد کاندیداتوری روحانی در انتخابات ۹۶ گفت: روحانی علی رغم تمام انتقادات می تواند در قامت رئیس جمهور اثرگذار باشد.

محمد جواد محمدی نوری، دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی  با اشاره به دستور کار جبهه یاران ملت و دولت درخصوص انتخابات ریاست جمهوری به دیدار شورای مرکزی این حزب با رئیس جمهور و سه کاندیدای احتمالی اشاره کرد و گفت: پس از انجام این دیدارها به نتیجه نهایی خواهیم رسید هر چند بر این باوریم روحانی به واسطه برخورداری از ظرفیتهای بالقوه خود و علی رغم نقدهایی که به وی وارد است می تواند در قامت رئیس جمهور اثرگذار بوده و یک فرصت اجماع کننده برای گروههای مختلف در انتخابات ۹۶ قلمداد می شود.

دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی با اشاره به لایحه مدیریت شهری درخصوص انتخاب شهردار در شهرهای بالای صدهزار نفر توسط مردم تصریح کرد: علی رغم وجود اشکالات اساسی در اینکه چه شاخصهایی باعث تایید صلاحیت نامزدهای شهرداران خواهد بود این اقدام را مطابق با روح دموکراسی و مشارکت همه مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه است.

محمدی نوری خاطرنشان کرد: هر چه قدر مردم را در امور جاری کشور وارد کنیم می توانیم از بروز معضلات نیز جلوگیری کرده و پیوند مردم با مدیریت شهری موجب تحقق امنیت پایدار در حوزه های مختلف شهری خواهد شد./شبستان

 

دیدگاه کاربران