عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری :

استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در اجرای پروژه های بزرگ سازمان میادین

کد خبر: 79954
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹ ق.ظ

سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان حائز رتبه نخست در بین سازمان های شهرداری اصفهان شد.

به گزارش نداي مردم، مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری افزود: مدیریت هماهنگی سازمانها و مناطق شهرداری اصفهان هر سه ماه یکبار کمیته ای برگزار و در آن یکی از سازمان ها را به عنوان سازمان برتر معرفی می کند.
اصغرکشاورز راد اضافه کرد: در این دوره سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان از سوی مدیریت هماهنگی سازمان ها و مناطق شهرداری اصفهان به عنوان سازمان برتر معرفی شد که این موفقیت را مرهون همت و تلاش مضاعف پرسنل این سازمان که به صورت شبانه روزی مشغول خدمت رسانی هستند، می دانم.
وی با اشاره به اینکه مدیریت هماهنگی سازمان ها و مناطق شهرداری اصفهان در ۲ دوره ۴ ماهه و ۶ ماهه سال جاری فرم هایی را آماده و به کلیه سازمان های شهرداری اعلام کرد که این فرم ها را بر اساس عملکرد تکمیل و ارسال کنند، گفت: سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان با توجه به عملکرد سازمان فرم ها تکمیل و ارسال شد که با بررسی کامل، این سازمان در بخش ارزیابی ۴ ماهه و همچنین در بخش ارزیابی ۶ ماهه به عنوان سازمان برتر شناخته شد.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان محورهای فعالیت این آزمون را در بخش های مالی، فرآیندها، مشتری مداری و یادگیری خواند و تاکیدکرد: این سازمان در هر کدام از این بخش ها فعالیت هایی را انجام داده است به طور مثال در بخش مالی، طبق برنامه ریزی که از سال گذشته انجام و بودجه ای تنظیم شده بود، حرکت کردیم و هزینه های عمرانی و سرمایه ای نسبت به هزینه های جاری بالاتر بود.
وی ادامه داد: دیگر فعالیت ما این بود که سعی کردیم انجام پروژه های بزرگ را با همکاری بخش خصوصی انجام دهیم، در محور فرآیندی نیز فرآیندهای داخلی در کلیه عملکرد های واحدها بر اساس فرآیندهای تدوین شده انجام گرفت و اتلاف وقت کمتری داشتیم.
کشاورز راد اظهارکرد: در بخش مشتری مداری رضایتمندی مشتریان و مراجعه کنندگان به مجموعه های سازمان بالاست به طوری که شاهد رضایتمندی بیش از ۹۵ درصدی مراجعه کنندگان به بازارهای روز کوثر، بازار گیاهان دارویی، بازار میدان مرکزی میوه و تره بار و بازار گل و گیاه هستیم، البته این نظر سنجی توسط معاونت پژوهش شهرداری اصفهان انجام شده است.
وی تصریح کرد: در بخش یادگیری، آموزش پرسنل را در مجموعه سازمان و همچنین آموزش بهره برداران و غرفه داران را در برنامه قرار داده بودیم.

دیدگاه کاربران