عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون شهردار تهران :

بودجه سال ۹۶ شهرداری تهران ابتدای دی ماه تقدیم شورای شهر می شود

کد خبر: 79992
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۴۶ ب.ظ

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا شهرداری تهران با اشاره به اینکه هر سال برابر قانون شهرداری ملزم است تا آخر آذرماه و ابتدای دی ماه ، بودجه سال بعد شهرداری تهران را تقدیم شورای اسلامی شهر تهران کند، افزود: این کار هر سال اتفاق افتاده است و امسال نیز روال کار بر همین است.

به گزارش نداي مردم، ناصر امانی با تاکید براینکه طی این دوره ده ساله مدیریت شهری در تهران همیشه لایحه بودجه برابر قانون در اواخر آذرماه و اوایل دی ماه تقدیم شورای شهر شده است، گفت: امسال هم بودجه سال ۹۶ شهرداری تهران ابتدای دی ماه تقدیم شورای اسلامی شهر تهران می شود.
معاون شهردار تهران با اشاره به سیاست های بودجه ای سال ۹۶ که در جلسه هفته گذشته شورای شهر تصویب رسید، گفت: زمینه و بستر آماده است که بتوانیم به موقع لایحه بودجه را تقدیم شورای شهر کنیم .
به گفته معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا شهرداری تهران لایحه بودجه در سه بخش راهبرد‌های اساسی در سال ۹۶، لایحه پیشنهادی بودجه سال ۹۶ و پیوست‌های و سیاست‌های اجرایی و الزامات تدوین لایحه بودجه سال ۹۶ ارائه می شود.
امانی با تاکید بر اینکه بودجه سال ۹۶ بر اساس دستورالعمل ها و شرایط موجود باید مدیریت شود، خاطرنشان کرد: در بودجه ریزی بودجه سال ۹۶ ، تلاش می شود با نگاهی واقع گرایانه ردیف های درآمدی، مطرح و پیشنهادات به نحوی ارائه شود که در تحقق آن هیچ گونه مشکلی وجود نداشته باشد

دیدگاه کاربران