عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرکل دفتر صادرات صنایع دستی کشور :

اعطای وام ۱۰۰ میلیون تومانی به صنعتگران صنایع دستی بازارچه عودلاجان

کد خبر: 80008
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۲۱ ب.ظ

مدیرکل دفتر صادرات صنایع دستی کشور از اعطای تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی با بهره ۴ درصد به صنعتگران و هنرمندان صنایع دستی فعال در بازارچه عودلاجان خبر داد.

به گزارش نداي مردم، پویا محمودیان با بیان این مطلب افزود: طبق صحبت هایی که با صندوق کارآفرینی امید انجام شده است هنرمندانی که تمایل به فعالیت در بازارچه صنایع دستی عودلاجان را داشته باشند می توانند تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی با بهره ۴ درصد دریافت کنند.
وی با اشاره به برنامه های سازمان گردشگری برای جذب توریست به این بازارچه ادامه داد: همچنین طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است تا در حوزه تبلیغات برای شناساندن بازارچه عودلاجان وجذب تورسیت داخلی و خارجی به سمت این بازارچه از بعد از ماه صفر کارهایی انجام شود.
مدیرکل دفتر صادرات صنایع دستی کشور با اشاره به جایگزینی بازارچه عودلاجان در مسیرهای تهرانگردی برای جذب گردشگران داخلی بیان کرد: طبق برنامه ریزی هایی که با معاونت گردشگری انجام داده ایم؛ جذب گردشگران داخلی به بازارچه عودلاجان و رونق اقتصادی آن در حال انجام است.
وی با بیان اینکه تمام مغازه های این بازارچه در حوزه صنایع دستی فعالیت خواهند کرد ؛ یادآوری کرد: با توجه به اینکه رونق اقتصادی این بازارچه به نفع تمامی کسبه و هنرمندان شاغل در این بازارچه خواهد شد ، چناچه مغازه ای فعالیت دیگری داشته باشد؛ با وی برابر قانون برخورد خواهد شد.

دیدگاه کاربران