عضویت در خبرنامه الکترونیک
ستاد مرکزی اربعین حسینی :

ممنوعیت ورود زائران اربعین به مهران

کد خبر: 80054
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶ ق.ظ

ستاد مرکزی اربعین حسینی در اطلاعیه‌ای به ازدحام زائران و وجود افراد بدون گذرنامه در مرز مهران اشاره و اعلام کرد حرکت همه خودروها به سمت مهران ممنوع است.

به گزارش نداي مردم، ستاد مرکزی اربعین حسینی در اطلاعیه شماره ۳ خود، حرکت تمامی خودروها به سمت مرز مهران را ممنوع اعلام کرد.

ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) در این اطلاعیه آورده است:

به‌دلیل ازدحام شدید زائران در مرز مهران برای خروج از کشور و تکمیل ظرفیت و حضور برخی افراد بدون گذرنامه و روادید در نزدیکی پایانه مرزی مهران که متاسفانه مشکلاتی را برای سایر زائرین ایجاد کرده است، حرکت تمامی خودروها به سمت مرز مهران ممنوع اعلام شد.

این اطلاعیه می‌افزاید: نیروی انتظامی، سازمان راهداری، حمل ونقل جاده‌ای، استانداریهای کرمانشاه، لرستان و خوزستان موظف به هدایت اتوبوسها و خودروها به سمت مرزهای استان خوزستان (چذابه و شلمچه) هستند.

ستاد مرکزی اربعین در اطلاعیه شماره ۲ خود ۵ توصیه مهم و ضروری به زائران اربعین ارائه کرد. ضمن اینکه تلفن نمایندگی‌های ایران در عراق را هم برای حل مشکلات احتمالی ارائه کرد.

ستاد مرکزی اربعین در اطلاعیه شماره ۱ خود با بیان اینکه لغو روادید در دستور کار نیست گفت: صدور روادید فقط تا ۲۸ آبان صورت می‌گیرد ضمن اینکه اقامت بیش از ۲۰ روز مشمول پرداخت جریمه به عراقی‌هاست.

دیدگاه کاربران