عضویت در خبرنامه الکترونیک
اينفوگرافي رويارويي ايران - سوريه

آفتابي، باراني و توفان وضعيت آسمان در روز فوتبالي ايران

کد خبر: 80082
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۱۰ ب.ظ

در حالی که ساعاتی تا برگزاری بازی تیم های ایران و سوریه باقی مانده است هوای ناپایدار مالزی، همه حاضرین را سردرگم کرده است.

فرزاد طره – به گزارش نداي مردم، هوای آفتابی و شرجی امروز صبح،  در حوالی ظهر، تبدیل به هوای ابری شد و از ساعت ١٤ الی ١٥ نیز توفان شدید بر هوای مالزی حکمفرما شده است، نکته جالب اینکه با وجود رعد و برق های بسيار، اينك که در ساعت ١٧:١٥ به سر می بریم آفتاب شدیدی تابیدن گرفت است.

البته با توجه به ابرهای موجود این احتمال می رود باز هم باران در آسمان مالزی شروع به باریدن کند. البته رطوبت هوای مالزی در بالاترین حد خود به سر می برد. بازی تیم های ملی ایران و سوریه راس ساعت ٢٠ به وقت محلی برگزار خواهد شد.

تماشاگران ایرانی ساکن مالزی بدون پرداخت هزینه می‌توانند دیدار تیم ملی برابر سوریه را از نزدیک تماشا کنند.

پس از رایگان اعلام شدن تماشای بازی برای ۳ هزار هوادار ایرانی در دیدار برابر سوریه تماشاگران زیادی به سفارت ایران در مالزی مراجعه کردند و بلیط‌های خریداری شده را به همراه پرچم ایران گرفتند.

رایگان شدن بلیط بازی برای ایرانی‌های مقیم کشور مالزی و به ویژه ساکنین کوالالامپور بدون شک موجب خواهد شد امروز تیم کارلوس کی‌روش همانند ورزشگاه آزادی با پشتوانه هواداران وارد زمین شود و به روند خوبش در راه جام جهانی ادامه دهد.

بازی ایران و سوریه در پنجمین مسابقه مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در استادیوم عبدالرحمان مالزی برگزار می‌شود.

اما تاريخچه ديدار هاي تيم هاي فوتبال ايران و سوريه به روايت اينفوگرافي:

photo_2016-11-15_11-14-17

دیدگاه کاربران