عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس جمهور :

برخی فکر می‌کنند جوانان مشکل بزرگ کشور هستند، اما در اشتباهند/ ما دولت شعار نیستیم/ می‌خواهند مردم را به سمت یاس دعوت کنند، اما مردم بیدار و آگاهند/ جوانان در بازی فوتبال روز تاسوعا ثابت کردند عاشق ایران و امام حسین هستند

کد خبر: 80161
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹ ق.ظ

رئیس جمهوری گفت: نظرسنجی های ما قبل از سفر نشان داد، بعد از مشکل بیکاری بزرگترین مشکل مردم این استان معضل ترافیکی است.

به گزارش نداي مردم، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در جمع مردم استان البرز گفت: البرز، استان جوانان است. در خیابان های کرج آنچه دیده می شد، جوانان بودند و میانسالان و پیران نیز با روحیه جوان در مراسم حضور داشتند. اینجا سرزمین مرد بزرگ نهضت اسلامی ما، مرحوم آیت الله طالقانی است. امام عزیز و بزرگوار ما ایشان را ابوذر زمان نامیدند. اینجا خطه امیران شهید، شهید فلاحی و همچنین اینجا سرزمین شهید فهمیده و لشگر دلاور سیدالشهدا در میدان های نبرد است.

وی ادامه داد: همسایگی این استان با تهران، بار سنگینی بر دوش این مردم به ویژه در مسئله ترافیکی گذاشته است. نظرسنجی های ما قبل از سفر نشان داد، بعد از مشکل بیکاری بزرگترین مشکل مردم این استان ترافیک است، بنابراین، دولت باید در حوزه حمل و نقل بیش از پیش فعال باشد.

دکتر روحانی اضافه کرد: عده ای می‌خواهند مردم را به سمت یاس دعوت کنند، اما مردم ما بیدار و آگاهند.

رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی بیان کرد: برخی فکر می کنند جوانان مشکل بزرگ کشور هستند در حالی که اشتباه می کنند و جوانان سرمایه بزرگ کشور هستند.

دکتر روحانی تاکید کرد: جوانان در بازی فوتبال روز تاسوعا ثابت کردند عاشق ایران و امام حسین هستند./برنا

دیدگاه کاربران