عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهري و محيط زيست شهرداري منطقه 7 :

سيماي شهري محلات کم برخوردار منطقه ۷ بازپيرايي مي شود

کد خبر: 80272
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۱۵ ب.ظ

معاون خدمات شهري و محيط زيست شهرداري منطقه ۷ از اجراي طرح هنري باتيس با هدف بازپيرايي سيماي شهري در محلات کم برخوردار منطقه خبر داد.

به گزارش  نداي مردم، محمد علي شعباني با اعلام اين مطلب افزود: اين طرح به منظور زيبايي منظر عمومي و ديواره هاي معابر که براثر عوامل محيطي فرسوده شده اند اجرا مي شود.
وي تصريح کرد: در تکنيک باتيس از پوشش پليمري براي نقاشي ديواري استفاده مي شود که از مزاياي استفاده از آن مي توان به دوام و انعطاف پذيري بالا، قابل شست وشو بودن با آب، نبود بو ومواد آلاينده زيست محيطي و صرف هزينه کم را نام برد.
معاون شهردار منطقه ۷ تصريح کرد: شناسايي ۴۷۰کلوني فعال در سطح محلات نياز مند با محوريت خيابانهاي اصلي اين محلات، طعمه گذاري کلوني‌هاي شناسايي شده طي فرايند هفتگي، توزيع برشور، کتابچه آموزشي و تله چسبي براي استفاده شهروندان و بالا رفتن سطح اگاهي شهروندان، بهسازي و انسداد کلوني‌هاي غير فعال موجود در سطح محلات نيازمند، کنترل و مبارزه با جانوران مضر شهري، شناسايي واحدهاي تجاري جهت توزيع مخازن و آموزش چهره به چهره بازيافت و تفکيک از مبدا از جمله فعاليت‌هايي است که از سوي معاونت خدمات شهري و محيط زيست منطقه ۷ در محلات کم برخوردار انجام شده است.
وي در پايان خاطرنشان کرد: توزيع مخازن ۱۲۰ ليتري چرخدار، رنگ آميزي کافو برق، حذف بنر و پوستر از ديوارهاي معابر، نظافت برچسب، شستشوي کرکره و سايبان، حذف تابلوي غيرمجازمشاغل، بازپيرايي فضاي سبز، نصب آبسرد کن، نصب وسايل ورزشي، جمع آوري لوازم بازي فلزي و قديمي و نصب لوازم جديد و نيمکت پارکي و سطل زباله از ديگر اقدامات اجرا شده از سوي اين معاونت است.

دیدگاه کاربران