عضویت در خبرنامه الکترونیک
سرپرست شعبه بانک ملت محمدشهر :

تلاش بانک ملت محمدشهر در جهت رفاه حال شهروندان و زیباسازی شهر

کد خبر: 80299
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۱۳ ق.ظ

بانک ملت( شعبه محمدشهر) با ساختمانی جدید و امکانات متنوع و پیشرفته ای آماده خدمت رسانی به شهروندان محمدشهر می باشد.

به گزارش نداي مردم، سرپرست شعبه بانک ملت محمدشهر عنوان کرد: پیش از این ساختمان بانک ملت با متراژ ۲۰۰ متر از فضای ناکافی برای مراجعان استفاده می کرد و ضمن اینکه از امنیت کافی در این رابطه برخواردار نبود.

علی سوری در ادامه عنوان کرد: در طی چند ماه گذشته مقرر شد که ساختمان قدیمی تحریب شود و این ساختمان با الحاق فضای مجاور که کلیت آن به ۴۳۸ متر می رسید دارای ۳۵۰ متر زیر بنا و پارکینگ شود که خوشبختانه امروز این امر محقق شده است.

به گفته وی این بانک هم اینک بیشترین تراکنش بانکی را در سطح شهر محمدشهر و ماهدشت داراست و به همین واسطه مقرر شده است که خدمات خود را در این مناطق گسترش دهد.

از جملۀ ارائه این خدمات، افزایش تعداد دستگاه خودپرداز ( ATM) درسطح شهر است که به گفته سرپرست شعبه بانک ملت محمدشهر در نقاطی نظیر ولدآباد، بیمارستان شریعتی، فروشگاه پروما، شهرداری محمدشهر عملیاتی شده است و قرار است که در انتهای خیابان بختیاری محمدشهر نیز راه اندازی شود.

همچنین محله های عباس آباد و جعفرآباد نیز در دست اقدام هستند که به محض نقطه یابی مطلوب و دارای امنیت به دستگاه خودپرداز بانک ملت مجهز شوند؛ ضمن اینکه تعداد ۳ دستگاه خودپرداز نیز در همین رابطه در شهر مشکین دشت مستقر شده اند.

سرپرست شعبه بانک ملت محمدشهر احداث ساختمان جدید بانک ملت در این شهر را خدمتی در جهت رفاه حال شهروندان و توجه به زیباسازی شهری دانست و رمز موفقیت این بانک را نیز در همین مهم و گره گشایی و برخورد مطلوب با شهروندان عنوان کرد.

دیدگاه کاربران