عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرمانده قرارگاه شلمچه و چذابه :

زائران قبل از حرکت به مقصد خود در موکب‌ها استراحت کنند

کد خبر: 80347
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲:۰۰ ب.ظ

فرمانده قرارگاه شلمچه و چذابه گفت: زائرانی که از طریق مرز وارد کشور می‌شوند به علت خستگی غالب بر آنها در مواکب استراحت کنند و سپس برای حرکت به شهر خود و سایر نقاط کشور اقدام کنند.

به گزارش نداي مردم، داوود قاسمیان  اظهار کرد: در رابطه با تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها، مسیر ترافیکی برقرار است و همچنان امکان تردد در محور دو مرز چذابه و شلمچه را ندارند.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد زیرساخت‌های خوب و مناسب باعث حرکتی و روانی ترافیک شده است، ادامه داد: از طرفی دیگر با توجه به استقرار اتوبوس‌ها در نقطه صفر مرزی برای انتقال زائران به سراسر کشور، ترافیک روانی ایجاد شده است.

رئیس پلیس ترافیک شهری و فرمانده قرارگاه شلمچه و چذابه با تاکید بر اینکه زائران پیش از اعزام به مرزها استراحت داشته باشند، گفت: زائرانی که از طریق مرز وارد کشور می‌شوند، به علت خستگی غالب بر آنها در مواکب استراحت کنند و سپس برای حرکت به شهر خود و سار نقاط کشور اقدام کنند.

قاسمیان با تاکید بر اینکه در مواقع صبح و بعدازظهر ورود زائران به کشور افزایش پیدا می‌کند، مطرح کرد: این زائران با توجه به مدیریت زمان و استراحت، نسبت به نحوه برگشت خود عمل کنند.

این مسؤول با تاکید بر اینکه ترافیک در مرزها کار را برای راه‌های مواصلاتی مشکل می‌کند، عنوان کرد: تمام زائران و خودروها در ابتدا مسافرت خود قوانین و مقررات را رعایت کنند.

رئیس پلیس ترافیک شهری و فرمانده قرارگاه شلمچه و چذابه گفت: تعدادی از خودروها در هنگام سوار یا پیاده کردن مسافر به صورت دوبله پارک انجام می‌دهند، که این امر باعث ایجاد ترافیک سنگین در دهانه مرزها می‌شود.

قاسمیان در پایان عنوان کرد: زائران مانند گذشته با پلیس همکاری داشته باشند، تا این ماموریت به نحو احسن انجام شود.

دیدگاه کاربران