عضویت در خبرنامه الکترونیک
در شورای عمومی سندیکای بیمه گران:

تشریح فعالیت های پژوهشکده بیمه

کد خبر: 80367
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۵ - ۳:۱۸ ب.ظ

امیر صفری رییس پژوهشکده بیمه ایران با حضور در شورای عمومی سندیکای بیمه گران به ارائه گزارشی از فعالیت های این پژوهشکده پرداخت.

به گزارش نداي مردم، امیر صفری رییس پژوهشکده بیمه که در جلسه شورای عمومی سندیکای بیمه گران سخن می گفت با بیان اینکه این مجموعه خروجی های متفاوتی دارد به تشریح فعالیت های بخش های آموزشی و پژوهشی پژوهشکده بیمه پرداخت.
صفری در توضیح فعالیت های پژوهشی پژوهشکده بیمه گفت: فعالیت های پژوهشی را به سه شکل انجام می دهیم.
اول طرح های پژوهشی که به سفارش بیمه مرکزی انجام می شود. دوم طرح هایی که برای توسعه صنعت بیمه انجام می دهیم و سوم طرح هایی که به سفارش شرکتهای بیمه انجام می شود.
امیر صفری در خصوص برنامه های آموزشی پژوهشکده بیمه گفت: در بخش آموزش هم یک سری کلاس آموزشی بصورت مستمر برگزار می کنیم . در این خصوص برنامه سالانه کلاس ها را برای شرکت ها ارسال می کنیم و در صورت تمایل شرکت می کنند.
وی افزود: علاوه بر این برنامه هایی برای آموزش مدیران و اعضای هیات مدیره شرکت های بیمه ای داریم که در این رابطه مذاکراتی با دانشگاههای داخلی و خارجی از جمله دانشگاه تهران ، دانشگاه لایپزیک آلمان و دانشگاه سیتی انگلستان انجام شده است.
رییس پژوهشکده بیمه با اشاره به فرصت همایش بیمه و توسعه و حضور بیش از ۲هزار فعال صنعت بیمه و دانشگاهیان مرتبط با بیمه های بازرگانی در این گردهمایی ، گفت: تاکنون حدود ۱۳۰ مقاله داخلی و خارجی برای همایش بین المللی بیمه و توسعه دریافت شده است.
صفری در پایان گزارش خود تاکید کرد همایش بیمه و توسعه که سیزدهم آذرماه آینده برگزار می شود محلی مناسب برای بیان خواسته های فعالان صنعت بیمه است و تجارب سالهای گذشته نشان می دهد که فرصتی مغتنم برای بیان مطالبات است.

دیدگاه کاربران