عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 7 :

طرح انضباط شهري در منطقه ۷ اجرا مي شود

کد خبر: 80461
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲:۵۰ ب.ظ

شهردار منطقه ۷ گفت:طرح ويژه انضباط شهري با همکاري شهرداري منطقه و نيروي انتظامي به منظور ساماندهي و رفع سد معبر و بساط گستري در معابر اصلي و شرياني منطقه هفت اجرا مي شود.

به گزارش نداي مردم ، دکتر سعيد طلوعي با اعلام اين مطلب افزود: از آنجا که تعدادي از دست فروشان و وانت بارها در معابر اصلي و فرعي منطقه اقدام به رفتار غير متعارف داشته و اين امر موجب اخلال در نظم عمومي و در نتيجه ايجاد ترافيک ، تصادف و در نهايت نارضايتي شهروندان مي شود، شهرداري اين منطقه اجراي اين طرح را در دستور کار خود قرار داده است.
وي در ادامه تصريح کرد: بعضي از بساط گستران در کنار فعاليت هاي خود اقدام به ارتکاب جرايم ديگر از جمله فروش مواد مخدر و… مي کنند در نتيجه اجراي طرح انضباط شهري از جمله فعاليت هايي است که بايد در راس اقدامات مديريت شهري قرار گيرد.
شهردار منطقه ۷ با تاکيد بر اينکه اين طرح با هدف استمرار آرامش اجتماعي و انضباط شهري در معابر اجرا مي شود، يادآور شد: شهرداري منطقه آمادگي کامل براي همکاري با نيروي انتظامي در ايجاد انضباط شهري و رفع سد معبر و بساط گستري را دارد تا با ايجاد آرامش در سطح شهر ؛ حقوق شهرونداني که قوانين را رعايت مي کنند، حفظ شود.
وي در پايان با اشاره به وجود مراکز تجاري و اداري مهم درجغرافياي اين منطقه که هسته مرکزي شهر تهران را تشکيل مي دهد و اعلام شناسايي نقاط سد معبر صنفي و سيار در سطح منطقه؛ اجراي طرح انضباط شهري به صورت موضعي و موضوعي با رويکرد مديريت شهري را حائز اهميت دانست و ساماندهي بساط گستران و پيش گيري از ايجاد آن را به ويژه در نقاط پر رفت و آمد بسيار مهم عنوان کرد.

دیدگاه کاربران