عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه دو :

تردد روان و بدون مشکل خودروها در معابر منطقه دو تهران

کد خبر: 80492
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۴ ق.ظ

شهردار منطقه دو تهران با اشاره به آماده باش نیروهای خدمات شهری در زمان بارش برف گفت: هم اکنون تردد روان و بدون مشکل خودروها در معابر این منطقه جریان دارد.

به گزارش نداي مردم، “ عزیز اله نظری ” بابیان این مطلب اظهار داشت : بارش برف که از بامداد امروز در این منطقه آغاز شده و با اقدامات نیروهای شهرداری این منطقه مشکلی برای شهروندان ایجاد نشد.
وی افزود: ۱۸سایت برف روبی مجهز به امکانات مناسب و تجهیزات و خودروهای مورد نیاز برف روبی در سطح منطقه دو آماده باش در حال خدمات رسانی به شهروندان میباشند تا در زمان بارش برف مشکلات برای شهروندان به وجود نیاید.
نظری گفت : تعداد ۶ سایت بزرگراهی ، یک سایت مرکزی ، ۱۰ سایت در نواحی نه گانه و یک سایت برج میلاد و حدود۳۳۸ نفر نیروی انسانی خدمات رسان علاوه بر نیروی پیمانکاران خدمات شهری در روزهای برفی و زمستان و بارندگیها به شهروندان خدمات رسانی خواهند کرد.
به گفته وی خودروهای سنگین برای اجرای عملیات زمستانی آماده شده‌اند که این خودروها شامل ماشین آلات سنگین،نیمه سنگین و عملیاتی خدمات شهری نظیر گریدر، نمک‌پاش، لودر، تیغه برف روب، بیل مکانیکی، لجن‌کش و کامیون های کمپرسی، تانکر ضد یخ می باشند.
شهردار منطقه دو از نصب تعداد ۲۰۰ مخزن شن و نمک در معابر عمومی سطح منطقه خبر داد و با اشاره به شارژ این مخازن گفت: این مخازن شارژ و شن و نمک گذاری می‌شوند تا شهروندان در مواقع ضروری از آنها استفاده کنند.
شهردار منطقه دو تهران تاکید کرد: با توجه به شرایط منطقه و احتمال بارش سنگین برف در ارتفاعات، ضمن آمادگی سایت های برف روبی و آماده باش نیروی برف روب، مخازن جهت دپوی شن مخصوص در معابر جانمایی شده است.
وی از شهروندان این منطقه خواست همکاری لازم با نیروهای خدمات شهری در برف روبی معابر فرعی و کوچه های منطقه را داشته باشند

دیدگاه کاربران