عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ :

استقرار بیش از ۱۰۰ خودروی برف روب در معابر منطقه ۴

کد خبر: 80532
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱:۲۹ ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: با آغاز بارش نخستین برف زمستانی که از ساعاتی پیش در شمال شرق تهران در حل باریدن است، ۱۱ ایستگاه برف روبی در آماده باش کامل قرار گرفتند.

به گزارش نداي مردم ،حسین سیگارودی با بیان این مطلب گفت: همزمان با بارش نسبتاً شدید نخستین برف پاییزی که از ساعاتی پیش در شمال شرق تهران در حال باریدن است، ستاد برف روبی شهرداری منطقه ۴ فعالیت خود را با تمام امکانات و در ۱۱ ایستگاه برف روبی مستقر در نواحی ۹ گانه آغاز کرد.

وی در ادامه با اشاره به شناسایی نقاط آبگیر و برف گیر سطح منطقه ۴ گفت: با توجه به پیش بینی های صورت گرفته، تمامی معابر سطح منطقه که احتمال ایجاد مشکلات در زمان بارش برف وجود داشت شناسایی شده اند و در مواقع لزوم امکانات و نیروها به محل های مورد نیاز اعزام می شوند .

سیگارودی تصریح کرد: با توجه به شرایط خاص منطقه و احتمال بارش سنگین برف در ارتفاعات، ضمن آمادگی سایت های برف روبی و آماده باش بیش از ۳۰۰ نیروی برف روب، بیش از ۲۰۰ مخزن جهت دپوی شن مخصوص در سطح معابر جانمایی شده است.

رییس ستاد برف روبی شهرداری منطقه ۴ در ادامه از بکار گیری ماشین آلات مورد نیاز در برف روبی امسال خبر داد و افزود: به منظور تسریع در امر برف روبی بیش از ۱۰۰ خودرو سبک و سنگین عملیات برف روبی امسال را بر عهده خواهند داشت.

معاون امور شهری و فضای سبز منطقه یادآور شد: کلیه شهروندانی که قصد تردد در محدوده منطقه ۴ بویژه محورهای شمال و شمال شرقی در بزرگراه شهید بابایی، دماوند و لشکرک را دارند ضمن تجهیز خودروی خود به زنجیر چرخ، با احتیاط کامل تردد نمایند.

وی اضافه کرد: هم اکنون تمامی معابر محلی و بزرگراهی شمال شرق تهران برای تردد خودروها باز است و مشکلی وجود ندارد.

دیدگاه کاربران