عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار کرج :

محور اصلی فعالیت های زیر ساختی مدیریت شهری کرج پژوهش است

کد خبر: 80554
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲:۵۹ ب.ظ

کرج-ایرنا- شهردار کرج اظهارداشت: مدیران اجرایی شهرداری با تکیه بر پژوهش به عنوان یکی از محورهای مهم تحقق توسعه پایدار شهری پیش از انجام هر گونه فعالیت ساختاری و عمرانی تمهیدات خود را بر مبنای اقدامات کارشناسانه اتخاذ می کنند.

به گزارش نداي مردم، علی ترکاشوند افزود: درعصر کنونی یکی از عوامل اصلی پیشرفت و توسعه زیرساخت ها توجه هر چه بیشتر به امر پژوهش است.
شهردار کرج با بیان اینکه آموزش و پژوهش از مولفه های اساسی در پیشبرد اهداف مختلف می باشد، اظهار داشت: دستگاه ها و نهادهای خدمات رسان باید بر حسب ضرورت های اقتصادی، اجتماعی و زیرساختی به این دو اصل توجه داشته باشند تا به موفقیت های چشمگیری در حوزه خود دست پیدا کنند.
ترکاشوند با تاکید بر اینکه فعالیت‌های شهرداری کرج نیز بر پایه پژوهش می باشد، بیان کرد: این مهم از شاخص‌های اصلی توسعه و پیشرفت در عرصه های مختلف شهری است و در اجرای برنامه های مختلف از جمله عمران و خدمات نقش راهبردی دارد.
این مسئول یادآور شد: پژوهش موجب تسهیل در تحقق رویکرد علمی در مدیریت شهری می شود و پایه هر نوع تحول در مدیریت شهری، اقدام بر مبنای اطلاعات به دست آمده از پژوهش می باشد.
وی تاکید کرد: بی شک اختصاص بودجه های منطقی و مناسب در امر پژوهش های کاربردی در کنار تعریف دقیق مساله و نیاز پژوهشی و کاربست نتایج حاصل از آن می تواند نوعی سرمایه گذاری کمی و کیفی در بدنه مدیریت شهری باشد و موجبات بالندگی این نهاد را در جهت ارتقای خدمت رسانی به شهروندان فراهم آورد.

دیدگاه کاربران