عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئيس سامانه137 سازمان بازرسي شهرداري تهران :

۳ درخواست مهم تهراني ها از مديريت شهري در ۶ماهه اول سال

کد خبر: 80647
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲:۳۲ ب.ظ

رئيس سامانه۱۳۷ سازمان بازرسي شهرداري تهران رفع سدمعبر دستفروشان، طعمه گذاري براي حيوانات مزاحم و نظافت معابر را بيشترين درخواست شهروندان تهراني از مديريت شهري پايتخت در ۶ ماه اول سال جاري اعلام کرد.

به گزارش نداي مردم ، مسعود سليم جوهري با بيان اينکه موارد فوق داراي بيشترين فراواني در بين تماس شهروندان با سامانه ۱۳۷ شهرداري تهران در بازه زماني اعلام شده بوده است، افزود: اولويت اول رسيدگي به پيام ها؛ موارد خطرساز و حادثه ساز در شهر است.
وي با بيان اينکه شهروندان مناطق يک و دو بيشترين تعداد ثبت پيام را درخصوص وجود آلودگي صوتي در ميان ساير مناطق داشته اند، تصريح کرد: شهروندان منطقه ۴ نيز با ثبت ۴۳۰۵ تماس خواستار برخورد با دستفروشان در منطقه خود بوده اند.
سليم جوهري در ادامه بيشترين پيام هاي ثبت شده در ۶ ماه اول سال جاري در سامانه ۱۳۷ را مربوط به حوزه خدمات شهري عنوان کرد و گفت: شهريورماه نيز با ثبت ۱۴۷۴۲۱ پيام؛ پرپيام ترين ماه در ميان ماه هاي امسال بوده است.
وي با تاکيد بر اينکه تعطيلي در سامانه ۱۳۷ به هيچ وجه معنايي ندارد، خاطرنشان کرد: کارشناسان ثبت خبر در اين سامانه به صورت شبانه‌روزي و در سه شيفت کاري آماده پاسخگويي به شهروندان هستند.
رئيس سامانه۱۳۷ سازمان بازرسي شهرداري تهران گفت: هم اکنون ميزان رضايت و نحوه رسيدگي پيام‌ها توسط کارشناسان سامانه بازخوردسنجي مي‌شود تا از کيفيت کار انجام شده اطمينان حاصل شود. همچنين اگر شهروندي از انجام کار رضايت نداشته باشد آن پيام به ناحيه مربوطه مجددا برگشت داده مي‌شود و در فرآيند رسيدگي قرار مي‌گيرد.
سليم جوهري در پايان تاکيد کرد: با توجه به نزديکي فصل بارندگي، مسئولان ۱۳۷ در مناطق ۲۲ گانه پايتخت مشکلات و فراواني پيام ها را بررسي و در جهت پيشگيري از معضلات آب گرفتگي و آمادگي نيروهاي اجرايي و تجهيزات، مانورهايي را در سطح مناطق اجرا مي کنند.

دیدگاه کاربران